Black Friday w Higma Service!

Autor: Higma Service

Coraz popularniejsza w Polsce akcja wyprzedażowa trafiła również do Higma Service. Przygotowaliśmy dla naszych klientów 7 popularnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Rabaty w zależności od artykułów sięgają nawet do 51%! Warunkiem skorzystania z promocyjnych cen jest złożenie zamówienia w dniu 24.11.2017 poprzez Elektroniczne Biuro Klienta (eBOK).  Link do eBOK znajduje się na stronie Higma Service.  Produkty w promocyjnych cenach będą mogli zamówić zarówno stali klienci Higma Service jak i zupełnie nowi. Wystarczy założyć lub zalogować się do eBOK!

Masz już eBOK?

Dla klientów, którzy do tej pory nie korzystali z możliwości elektronicznego założenia zamówienia przygotowaliśmy Przewodnik po eBOK. W przewodniku opisujemy wszystkie dostępne funkcje na koncie klienta oraz możliwości, jakie daje przeglądanie bazy ponad 5000 produktów. Poprzez łatwą obsługę eBOK klient zyskuje kontrolę nad całym procesem zamówienia. Jeśli chcesz przeczytać więcej o korzyściach korzystania z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta, zachęcamy do przeczytania artykułu 6 powodów, dla których warto korzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta w Higma Service. Przewodnik po eBOK możesz pobrać, kilkając na obrazek poniżej.

Dla wzrokowców mamy również infografikę, która pokazuje w szybkich krokach jak złożyć zamówienie. Możesz ją pobrać tutaj.

Wszystko co potrzebujesz, aby utrzymać czystość w swojej firmie!

Przygotowaliśmy zestawy produktów, które są potrzebne w każdym miejscu, gdzie liczy się czystość i higiena. W małej firmie, w popularnej restauracji, w ekskluzywnym hotelu, w fabryce czy przedszkolu. Wybrane do promocji produkty spełnią oczekiwania każdego klienta, również tego wymagającego, który poszukuje dobrej jakości w przestępnych cenach.

Promocja obowiązuje tylko w dniu 24.11.2017 i dotyczy tylko wybranych produktów. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie Promocji Black Friday, a produkty z obniżonymi cenami zdradzimy już w środę 22.11.2017! W między czasie zachęcamy do zalogowania się i zapoznania się z Elektronicznym Biurem Klienta.