Dlaczego warto zdecydować się na suszarki kieszeniowe?

Autor: Higma Service

Automatyczne suszarki do rąk już od dawna są standardowym wyposażeniem polskich toalet w miejscach publicznych. Sposób działania suszarek kieszeniowych jest banalny i bardzo intuicyjny. Po umyciu rąk wkładamy je do kieszeni suszarki, pomiędzy dwa wywietrzniki. Suszarka uruchamia się automatycznie, dzięki zamontowanym wewnątrz czujnikom.

Rynek oferuje wiele urządzeń, pozwalając konsumentom dobrać model w zależności od potrzeb, miejsca i oczekiwań. Istnieje duża dowolność w doborze parametrów oraz materiałów, z którym wykonane są urządzenia. Jednak są kwestie, na które warto szczególnie zwrócić uwagę podczas zakupu suszarek kieszeniowych, jeśli zależy nam by były skuteczne i pracowały wydajnie przez długi czas. Zalety suszarek kieszeniowych przedstawimy wam na przykładzie produktów firmy Warmtec.

Suszarka pracuje 14 lat bez utraty wydajności?

Suszarka do rąk WARMTEC JetFlow 1650 w kolorze białym jest doskonałą propozycją do każdego wnętrza, gdzie liczy się komfort klientów i szybkość suszenia. Suszarka jest wykonana z tworzywa sztucznego, które cechuje się wysoką wytrzymałością i niezawodnością. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że specjalnie zaprojektowane otwory wylotowe zwiększają prędkość strumienia ciepłego do ponad 340 km/h, zapewniając tym samym niewiarygodnie szybki czas suszenia rąk – zaledwie 7 sekund! W urządzeniu zastosowano również innowacyjny bezszczotkowy silnik. Gwarantuje minimum 14 lat pracy bez utraty wydajności, podczas ok. 500 cyklach suszenia dziennie.

Jak działa suszarka? Zamontowane czujniki na podczerwień automatycznie uruchamiają urządzenie w momencie włożenia rąk do kieszeni urządzenia. Urządzenie sprawdza się w łazienkach publicznych, restauracjach, stacjach benzynowych i innych miejscach, gdzie ważna jest higiena, ale również niezawodność urządzeń. Suszarka posiada atest higieniczny PZH, który gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia użytkowników oraz brak szkodliwości urządzenia dla środowiska.

Filtry HEPA chroniące przez wirusami i bakteriami!

Dla eleganckich wnętrz, gdzie liczy się odrobina luksusu, a klienci mogą być bardziej wymagającymi odbiorcami, polecamy model suszarki do rąk Warmtec® JetFlow Exclusive 1650W w metalowej obudowie. Nowoczesna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej cechuje się wysoką wytrzymałością i niezawodnością, a parametry suszarki kieszeniowej zaspokoją oczekiwania każdego użytkownika. Dzięki prędkości strumienia ciepłego powietrza wynoszącej 340 km/h, osuszymy ręce w ciągu 7 sekund!

WARMTEC JetFlow Exclusive wyposażona jest także w zbiornik wody odciekowej, który zapobiega tworzeniu się mokrych plam. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie w suszarkach filtrów HEPA, które pozwalają na oczyszczanie powietrza z bakterii gromadzących się w publicznych toaletach i przyklejających się do naszych rąk podczas mycia i suszenia. Filtry HEPA zapobiegają osadzaniu się drobnoustrojów na dłoniach, usuwają do 99,97% zanieczyszczeń takich jak pyłki, zarodnik, grzyby, pierwotniaki, bakterie i wirusy.

Bezpieczeństwo i niezawodność są najważniejsze dla użytkowników końcowych, dlatego warto wybierać modele, które prócz szybkości suszenia i ciekawego designu, spełniają także oczekiwania użytkowników.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.