Gorąca promocja w Higma Service

Autor: Higma Service

Upalne dni za oknem zainspirowały nas do stworzenia gorącej promocji! Wybraliśmy 5 produktów, które przydadzą się nie tylko, kiedy skwar nie daje nam spokoju.

Cif Professional Dishwash Extra Strong Lemon 5l – cena promocyjna 36,25 zł

Cif Professional Dishwash Extra Strong to płynny, skoncentrowany preparat do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia: garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Cif Professional Extra Strong jest mieszaniną związków powierzchniowo czynnych, skutecznych przy usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń z mytych powierzchni. Produkt testowany dermatologicznie, posiada PH łagodne dla skóry rąk. Ma świeży, cytrynowy zapach.

Suma Grill D9 (2×750 ml + 1 spryskiwacz) – cena promocyjna 32,50 zł

Suma Grill D9 jest bardzo mocnym, alkalicznym preparatem do czyszczenia piekarników i frytkownic. Preparat Suma Grill D9 jest płynem o barwie brązowej, zawierającym sodę kaustyczną, związki powierzchniowo czynne oraz rozpuszczalniki, co pozwala na skuteczne usuwanie grubych warstw tłuszczu i zwęglonych resztek żywności.

Vileda Rękawice Contract Żółte – cena promocyjna 3,50 zł

Rękawice Contract to wygodne lateksowe rękawice do ogólnego sprzątania, ochrona tylko na minimalnym poziomie. Spełniają normy dla I kategorii CE – najniższy stopień zagrożenia. Dostępne w rozmiarach: S, M, L oraz XL.

Taski Sani Cid 1l – cena promocyjna: 8,95 zł

Taski Sani Cid jest kwasowym preparatem do codziennego mycia kwasoodpornych powierzchni w toaletach, szczególnie polecanym przy używaniu wody twardej. Dzięki specjalnej mieszaninie związków powierzchniowo czynnych, kwasu cytrynowego i inhibitorów korozji preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia (zwłaszcza osady kamienne) i nie jest agresywny chemicznie w stosunku do mytych powierzchni.

Vileda Gąbka Pielęgnacyjna – cena promocyjna 3,50 zł

Gąbka pielęgnacyjna posiada miękką białą warstwę czyszczącą. Nie zawiera ścierniwa, co zapewnia jej przydatność do czyszczenia wszystkich powierzchni bez zadrapań. Doskonała do użytku np. w kuchni lub łazience. Pianka pokrywająca warstwę czyszczącą chroni palce. Dostępna w kolorach: zielonym, niebieskim, czerwonym oraz żółtym.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (801 315 198) lub z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży. Pamiętaj, że zamówienia można składać również przez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).

Promocja trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Ceny netto.