Gorąca promocja w Higma Service

Autor: Higma Service

Upalne dni za oknem zainspirowały nas do stworzenia gorącej promocji! Wybraliśmy 5 produktów, które przydadzą się nie tylko, kiedy skwar nie daje nam spokoju.

Cif Professional Dishwash Extra Strong Lemon 5l – cena promocyjna 36,25 zł

Cif Professional Dishwash Extra Strong to płynny, skoncentrowany preparat do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia: garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innego sprzętu kuchennego. Cif Professional Extra Strong jest mieszaniną związków powierzchniowo czynnych, skutecznych przy usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń z mytych powierzchni. Produkt testowany dermatologicznie, posiada PH łagodne dla skóry rąk. Ma świeży, cytrynowy zapach.

Suma Grill D9 (2×750 ml + 1 spryskiwacz) – cena promocyjna 32,50 zł

Suma Grill D9 jest bardzo mocnym, alkalicznym preparatem do czyszczenia piekarników i frytkownic. Preparat Suma Grill D9 jest płynem o barwie brązowej, zawierającym sodę kaustyczną, związki powierzchniowo czynne oraz rozpuszczalniki, co pozwala na skuteczne usuwanie grubych warstw tłuszczu i zwęglonych resztek żywności.

Vileda Rękawice Contract Żółte – cena promocyjna 3,50 zł

Rękawice Contract to wygodne lateksowe rękawice do ogólnego sprzątania, ochrona tylko na minimalnym poziomie. Spełniają normy dla I kategorii CE – najniższy stopień zagrożenia. Dostępne w rozmiarach: S, M, L oraz XL.

Taski Sani Cid 1l – cena promocyjna: 8,95 zł

Taski Sani Cid jest kwasowym preparatem do codziennego mycia kwasoodpornych powierzchni w toaletach, szczególnie polecanym przy używaniu wody twardej. Dzięki specjalnej mieszaninie związków powierzchniowo czynnych, kwasu cytrynowego i inhibitorów korozji preparat szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia (zwłaszcza osady kamienne) i nie jest agresywny chemicznie w stosunku do mytych powierzchni.

Vileda Gąbka Pielęgnacyjna – cena promocyjna 3,50 zł

Gąbka pielęgnacyjna posiada miękką białą warstwę czyszczącą. Nie zawiera ścierniwa, co zapewnia jej przydatność do czyszczenia wszystkich powierzchni bez zadrapań. Doskonała do użytku np. w kuchni lub łazience. Pianka pokrywająca warstwę czyszczącą chroni palce. Dostępna w kolorach: zielonym, niebieskim, czerwonym oraz żółtym.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta (801 315 198) lub z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży. Pamiętaj, że zamówienia można składać również przez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).

Promocja trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Ceny netto.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl
 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl