Firma Dobrze Widziana, czyli Higma Service!

Autor: Higma Service

Po raz kolejny wyróżniono nasze działania na polu społecznej odpowiedzialności biznesu! Tym razem zdobyliśmy tytuł „Firma Dobrze Widziana” w 10. już edycji konkursu, który organizuje Business Centre Club. 

Jako główny cel konkursu BCC określa promocję firm, które prowadzą działalność w sposób odpowiedzialny społecznie. Organizatorowi zależy również na pogłębianiu świadomości i poszerzaniu wiedzy na temat CSR. Komisja konkursowa w trakcie oceny firm bierze pod uwagę takie elementy, jak polityka przedsiębiorstwa wobec pracowników (m.in. przestrzeganie zasad równouprawnienia, narzędzia i procedury wewnętrzne sprzyjające wyrównywaniu szans zawodowych kobiet i mężczyzn) czy skuteczność oraz metody komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy.

Higma Service otrzymała tytuł „Firma Dobrze Widziana” przede wszystkim za opracowaną i wdrożoną strategię CSR oraz odpowiedzialne działania w miejscu pracy, społeczne zaangażowanie, a także za dbałość o ekologię i komunikowanie o CSR.

Cieszymy się tym bardziej, że to już drugie nasze wyróżnienie w konkursie Firma Dobrze Widziana. Tutaj możesz zobaczyć, jak było w zeszłym roku. 🙂

Jesteśmy bardzo wdzięczni za docenienie naszych działań i serdecznie gratulujemy firmom, które także mogą cieszyć się tym wspaniałym tytułem!

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz na stronie Business Centre Club.

PS A tak prezentuje się wyróżnienie w naszej biurowej przestrzeni 😉

Firma Dobrze Widziana