Higma Service na Forum "Zdrowie Pracownika"!

Autor: Higma Service

Czy słyszałeś o Forum „Zdrowie Pracownika: Przez Dobrostan do Celu”, organizowanym w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie? Wczoraj (8 kwietnia 2019) miała miejsce II edycja tego wydarzenia, podczas której Higma Service prezentowała swoje firmowe działania i produkty, związane ze zdrowiem pracowników.

 

Zdrowie pracownika jako idea

Co to za wydarzenie? „Zdrowie Pracownika: Przez Dobrostan do Celu” to ogólnopolskie Forum dla dyrektorów i menadżerów HR oraz CEO. Podczas I edycji spotkało się ponad 250 uczestników, zainteresowanych działaniami na rzecz zdrowia pracowników!

W trakcie prelekcji  w Strefie Wiedzy, osoby biorące udział w wydarzeniu miały okazję poszerzyć swoją znajomość tematu prozdrowotnych rozwiązań. Do ich dyspozycji były także stoiska Partnerów i Wystawców Forum oraz Strefa Dobrego Wpływu, gdzie firmy prezentowały produkty, rozwiązania czy inicjatywy, które mogą mieć realny wpływ na stan zdrowia i samopoczucie pracownika.

 

Higma Service i „Zdrowie pracownika”

Z niekrytym entuzjazmem, postanowiliśmy wziąć udział w Forum, gdyż na co dzień staramy się zapewniać naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy (przykładem może być zakup oczyszczaczy powietrza do biur HS). Poza tym w naszej ofercie posiadamy produkty i rozwiązania ściśle związane z tematem zdrowia i higieny (kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej).

W trakcie Forum „Zdrowie Pracownika: Przez Dobrostan do Celu” prezentowaliśmy nasze działania zarówno w Strefie Dobrego Wpływu, jak i w przestrzeni dla Wystawców. W Strefie Dobrego Wpływu opowiadaliśmy o naszych CSR-owych praktykach, czyli o EKOlogicznych w biznesie oraz Mistrzostwach Świata w myciu rąk. Natomiast jako Wystawcy proponowaliśmy uczestnikom produkty do dezynfekcji rąk firmy Tork oraz oczyszczacze powietrza AeraMax marki Fellowes. Wraz z Firmą Fellowes zorganizowaliśmy także konkurs, w którym wygraną był właśnie oczyszczacz powietrza!

 

 

Najważniejszy cel

Oczywiście udział w tego rodzaju wydarzeniach jest zawsze pouczający, buduje świadomość, stwarza możliwości współpracy. Jednak (co do nas przemówiło najbardziej) najważniejszym celem Forum jest propagowanie dbałości o zdrowie i samopoczucie pracowników wśród przedsiębiorców – dużych, średnich i małych firm. Jesteśmy za! 😊

 

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl
 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl