Higma Service partnerem Białej Lilii!

Autor: Higma Service

Miło nam poinformować, że Higma Service została partnerem Kampanii Społecznej Biała Lilia! Główny cel kampanii to wdrożenie najwyższych standardów higienicznych w trakcie pandemii w lokalach  gastronomicznych, takich jak restauracje, kawiarnie, bistra i wiele innych. Jak działa Biała Lilia?

Biała Lilia

 

Okres pandemii to niemałe wyzwanie dla lokali gastronomicznych. Funkcjonują konkretne wymagania i wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego, do których należy się stosować. W związku z tym powstałą Kampania Społeczna Biała Lilia, która pomaga restauratorom prowadzić biznes w zgodzie z nowym reżimem sanitarnym.

Jak działa Kampania Społeczna Biała Lilia?

Organizatorem Kampanii jest firma Diversey, jedne z topowych producentów profesjonalnych środków czystości w Polsce. Oprócz wprowadzenia najwyższych standardów higienicznych w gastronomii, firma chce także pomagać w dostosowaniu procesów obrotu i obróbki żywnością do wymogów prawa polskiego i unijnego. Bez wątpienia to niezwykle istotne, szczególnie w czasach podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego. Co ważne, te działania mają zapewnić bezpieczeństwo i komfort psychiczny klientom kawiarni czy restauracji w całym kraju.

Lokale gastronomiczne, które otrzymają pozytywne oceny w bezpłatnym i profesjonalnym audycie, otrzymają certyfikat Białej Lilii. Audyt prowadzony jest przez audytorów firmy Diversey, a certyfikat potwierdza, że lokal jest bezpieczny dla gości. Co istotne, jest on ważny przez 12 miesięcy od daty wystawienia.

Aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do kampanii, kliknij TUTAJ.

Partnerami Kampanii Społecznej Biała Lilia są: Doczysta.pl, Fundacja Klubu Szefów Kuchni, Akademia Praktyk Gastronomicznych i Hotelarskich oraz Higma Service Sp. z o.o.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.