Kazimierz Mazur przypomina o prawidłowej higienie rąk

Autor: Higma Service

Pamiętasz Mistrzostwa Świata w myciu rąk? Tak, to kampania edukacyjną, którą kierowaliśmy do przedszkolaków z całej Polski. Dziś przypominamy, że strona kampanii jest nadal aktywna i możesz pobrać z niej materiały edukacyjne. Co więcej, Kazimierz Mazur, Ambasador Mistrzostw Świata w myciu rąk, ma krótkie przesłanie dla najmłodszych. W przypadku dorosłych również się sprawdzi!

Kazimierz Mazur

 

Kazimierz Mazur i Mistrzostwa Świata w myciu rąk

Mistrzostwa Świata w myciu rąk to kampania edukacyjna, którą rozpoczęliśmy we wrześniu 2018 roku. Wtedy też ogłosiliśmy konkurs dla przedszkoli na najciekawsze zajęcia o higienie rąk, w którym zwyciężyło przedszkole z Brodnicy Górnej. Co istotne, w konkursie wzięło udział blisko 50 przedszkoli, a Niezbędnik Mistrza z chwilą zakończenia konkursu miał 1879 pobrań. Co prawda konkurs został już rozstrzygnięty, jednak strona internetowa kampanii jest nadal aktywna. Wciąż zachęcamy, by od najmłodszych lat budować świadomość tego, jak ważna jest prawidłowa higiena rąk dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego z nas.

Kazimierz Mazur, Ambasador naszej kampanii edukacyjnej, również przypomina i zachęca, by myć ręce po mistrzowsku. Zobacz sam i koniecznie pokaż nagranie swoim pociechom!