Limity na zakup papieru toaletowego- to był żart primaaprilisowy

Autor: Higma Service

W odpowiedzi na liczne zapytania z Państwa strony, informujemy, że od dnia 31.03.2021 wprowadzamy limity zakupowe na papier toaletowy w rolkach konwencjonalnych.

Sytuacja jest spowodowana blokadą Kanału Sueskiego w dniu 23 marca b.r.- podczas przeprawy przez kanał statek Ever Given wszedł na mieliznę. W wyniku tego zdarzenia pojawiło  się zagrożenie i możliwość braku dostępności papieru toaletowego.

Dlatego informujemy, że wprowadzamy limity zakupowe papieru toaletowego w rolkach konwencjonalnych na następujących zasadach:

  • limit zakupowy wynosi 10 opakowań zbiorczych na jedno zamówienie
  • zamówienie może być składane tylko raz dziennie.

Dzięki temu, estymujemy, że do 15 kwietnia dostawy papieru toaletowego nie będą zagrożone, posiadamy na stanie magazynowym wystarczające ilości towaru zabezpieczające zapotrzebowanie na papier, możemy jako alternatywne rozwiązanie zaproponować papier toaletowy  w systemach T1, T2, T3, T6 oraz T8, który jest wciąż dostępny w naszej ofercie dzięki dostawom z fabryk europejskich.

Dzięki skutecznej akcji ratunkowej, przeprowadzonej w Kanale Sueskim, w dniu 29.03 statek Ever Given płynie już do portu w Rotterdamie, gdzie jest spodziewany 12 kwietnia. Na jego pokładzie znajduje się 12 kontenerów z najlepszej jakości papierem toaletowym, 4 warstwowym, o gramaturze 50 g/ m2, o długości wstęgi 23 m, pakowanym po 120 rolek.

W przypadku chęci zamówienia większej ilości papieru toaletowego w powyższych systemach zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta, infolinia 801 315 198 lub kontaktu z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży