Skuteczne mydło neutralizujące zapachy

Autor: Higma Service

Idealne rozwiązanie dla osób pracujących w gastronomii

Jak usunąć nieprzyjemny zapach cebuli lub czosnku z rąk? To odwieczne pytanie, które zadają sobie najlepsi kucharze na całym świecie. Każdy, kto obierał cebulę, czosnek lub przyrządzał rybę wie, jak ciężko pozbyć się ich charakterystycznego zapachu. Dłonie narażone są na wiele zewnętrznych i szkodliwych czynników. Aby wspomóc kucharzy, pracowników kuchni  oraz przemysł spożywczy w walce z uciążliwym zapachem, marka Tork stworzyła mydło w płynie do rąk neutralizujące zapachy. Produkt dobrze usuwa zapachy żywności, zapobiega rozprzestrzenianiu się jedzenia na dłoniach, pomaga usunąć tłuszcz oraz zapachy z dłoni. Produkt jest delikatny dla dłoni nawet przy częstym używaniu, nie powodując podrażnień ani uszkodzeń skóry. Mydło jest bezpieczne dla alergików, ponieważ jest bezzapachowe i nie posiada barwników ani glutenu.

 

Naturalne składniki

Korzystając z tego rozwiązania otrzymujemy fabrycznie szczelną butelkę z jednorazową pompką, dzięki czemu zapewniamy pracownikom higieniczne mycie rąk i zmniejszamy ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Opakowania zapadają się w miarę zużywania zawartości, co umożliwia zredukowanie objętości odpadów.  Składniki produktu Tork to w 99% czyste mydło w piance do rąk, ma naturalne pochodzenie, a 7 z 9 jest pochodzenia roślinnego. Mydło łatwo ulega biodegradacji, w ten sposób jego formuła nie stwarza zagrożenia dla organizmów żyjących w środowisku wodnym. Tym samym gwarantuje, że przy użyciu tej samej ilości produktu jego skuteczność równa jest innym produktom Tork. Tork czyste mydło w pianie do rąk łatwo się pieni i spłukuje, zapewniając podczas mycia rąk mniejsze zużycie wody. Marka Tork tworzy swoją ofertę tak, by nie tylko pomagać spełniać nowe wytyczne dotyczące czystości, ale też zadbać o środowisko.

Dłonie są na pierwszej linii kontaktu, często narażone na wiele szkodliwych czynników. Pamiętajmy, że zdrowe i czyste ręce przyczyniają się do dobrego samopoczucia personelu, ale również wpływa na zadowolenie i efektywność jego pracy. Mydło neutralizujące zapachy zapewnia poczucie dużego komfortu oraz gwarantuje, że Twoje dłonie będą zawsze czyste i wolne od bakterii.

Zobacz również:

Higiena rąk. Dlaczego jest tak ważna i jak wpływa na samopoczucie?

Zamknięty system dozujący Tork- jeszcze większy poziom higieny

Skontaktuj się z nami

Masz pytania na temat utrzymania czystości w firmie? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta. Do dyspozycji są również Regionalni Kierownicy Sprzedaży Higma Service. A może chcesz, abyśmy informowali Cię o naszych najciekawszych publikacjach? Z prawej strony tego artykułu możesz zapisać się na newsletter. Będziemy pisać nie częściej niż raz w miesiącu. Zapraszamy!