Nasi Partnerzy to firmy mające silną pozycję na rynku. Tork, Diversey, Taski, Werner&Mertz, Nilfisk, Vermop, 3M, DebStoko i AeraMax mają ugruntowaną pozycję na rynku i oferują produkty markowe, projektowane w oparciu o nowe trendy, a dodatkowo również funkcjonalne i innowacyjne.

Essity i produkty Tork

Marka Tork wywodząca się z Essity  to dozowniki i podajniki do mydeł, ręczników, papieru toaletowego, produkty higieniczne: ręczniki papierowe, papiery toaletowe, mydła w płynie, preparaty do dezynfekcji dłoni, czyściwa papierowe i celulozowe. To marka, która może być stosowana w wielu branżach od przemysłu, służby zdrowia do  HoReCa, gdzie uzupełnia ofertę hoteli i restauracji o systemy dyspenserów do serwetek i eleganckie serwetki z logiem.

Diversey i Taski

Produkty Diversey to profesjonalna chemia do utrzymania czystości w obiektach biurowych, szpitalach, przemyśle, hotelach i restauracjach. Produkty do doczyszczania, zabezpieczania, mycia i pielęgnacji wszelkich powierzchni. Produkty do higieny osobistej i dezynfekcji pomieszczeń. Taski to maszyny sprzątające – od lekkich odkurzaczy hotelowych do ciężkich maszyn  przeznaczonych do dużych powierzchni.

Werner&Mertz

Werner & Mertz Professional to przede wszystkim dwie linie produktowe: tana PROFESSIONAL – niezawodna marka z tradycjami oraz green care PROFESSIONAL. Linia green care to produkty całkowicie przyjazne środowisku, gwarantujące jednocześnie wysoką jakość czyszczenia i wydajność. Produkty i rozwiązania firmy Werner & Mertz przygotowane są do profesjonalnego utrzymania czystości w branżach takich jak HoReCa, catering, biurowce, opieka zdrowotna, SPA & Wellness, przemysł czy przetwórstwo żywności. A liczne certyfikaty związane z dbałością o środowisko i zrównoważony rozwój potwierdzają, że produkty produkowane są z dbałością o każdy szczegół, który ma wpływ na ekologię.

Nilfisk

To jeden z czołowych producentów urządzeń czyszczących na świecie. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla rynku konsumenckiego i branży profesjonalnej: automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze profesjonalne, odkurzacze przemysłowe, a także maszyny komunalne. Urządzenia profesjonalne to podstawa działalności firmy Nilfisk i na tym obszarze koncentruje swoją działalność, projektując rozwiązania dopasowane do oczekiwań każdego segmentu: administracja publiczna, branża farmaceutyczna, tekstylna, budownictwo, elektronika, firmy sprzątające, HoReCa, motoryzacja, służba zdrowia, produkcja, przemysł i rolnictwo.

Vermop

Produkty Vermop to urządzenia i akcesoria do sprzątania ręcznego, mopy i systemy mopów, ściereczki i systemy mikrofazy, technologie mycia za pomocą wózków serwisowych, technologia sprzątania na sucho i metodą mopów jednego kontaktu. Ofertę uzupełniają systemy wózków do sprzątania, do segregacji odpadów, do transportu bielizny oraz systemów wózków hotelowych.

Vileda

Vileda Professional jest członkiem międzynarodowej grupy technologicznej, która oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu utrzymania czystości i higieny. Grupa obsługuje ponad 30 segmentów rynkowych i oferuje produkty zapewniające kompleksowe utrzymanie czystości oraz rozwiązania zwiększające skuteczność i wydajność personelu sprzątającego. W ofercie znajdziemy ścierki, gąbki, produkty do mycia okien, czyszczenia podłóg, wózki serwisowe, szczotki i miotły, rękawice, maty wejściowe czy rozwiązania związane z zarządzanie odpadami.

3M

Produkty 3M to linia ScotchBrite – padów do maszyn i urządzeń sprzątających oraz systemy mat wejściowych Nomad i Optima, chroniących obiekty i budynki przed zabrudzeniami wnoszonymi na obuwiu.

DebStoko

Produkty DebStoko to kremy i pasty do zabezpieczania, mycia i pielęgnacji rąk. Są one dedykowane do miejsc, gdzie występują wszelkie typy zabrudzeń – drukarni, warsztatów, zakładów przemysłowych, przetwórni spożywczych, stoczni i kopalni.

AeraMax

Produkty AeraMax to profesjonalne oczyszczacze powietrza, które oprócz usuwania smogu,  eliminują także wirusy, bakterie i grzyby z pomieszczeń – zarówno biur, jak i instytucji, gabinetów lekarskich, toalet i sal zabaw.

Warmtec

Warmtec Sp. z o.o. jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się polską firmą, która dostarcza produkty najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdują się  elektryczne suszarki do rąk (standardowe, kieszeniowe), suszarki do włosów (standardowe, basenowe) suszarki hotelowe czy suszarki basenowe.

Oprócz aspektów biznesowych ważne dla Higma Service są także wartości i technologie powiązane z produktami, które oferujemy. Większość produktów posiada ekologiczne certyfikaty, pozostała część produkowana jest w ekologicznych technologiach. Dla nas jest to ważna część działalności zgodnej z misją i wartościami firmy. Poczytaj o naszych działaniach CRS oraz programie Ekologiczni w biznesie!