Nasi Partnerzy to firmy mające silną pozycję na rynku. Tork, Diversey, Taski, Vermop, 3M, DebStoko i AeraMax to produkty markowe, produkowane w oparciu o nowe trendy, funkcjonalne i innowacyjne.

Produkty Tork to dozowniki i podajniki do mydeł, ręczników, papieru toaletowego,produkty higieniczne: ręczniki papierowe, papiery toaletowe, mydła w płynie, preparaty do dezynfekcji dłoni. czyściwa papierowe i celulozowe dla przemysłu, HoReCa, służby zdrowia, nakrycie stołów w postaci eleganckich serwetek oraz systemy dyspenzerów do serwetek.

Produkty Diversey i Taski to profesjonalna chemia do utrzymania czystości w obiektach biurowych, szpitalach, przemyśle, hotelach i restauracjach. Produkty do doczyszczania, zabezpieczania, mycia i pielęgnacji wszelkich powierzchni. Produkty do higieny osobistej i dezynfekcji pomieszczeń. Taski to maszyny sprzątające- od lekkich odkurzaczy hotelowych na ciężkich maszynach dedykowanych do dużych powierzchni.

Produkty Vermop to urządzenia i akcesoria do sprzątania ręcznego, mopy i systemy mopów, ściereczki i systemy mikrofazy, technologie mycia za pomocą wózków serwisowych, technologia sprzątania na sucho i metodą mopów jednego kontaktu. Ofertę uzupełniają systemy wózków do sprzątania, do segregacji odpadów, do transportu bielizny oraz systemów wózków hotelowych.

Produkty 3M to linia ScotchBrite- padów do maszyn i urządzeń sprzątających oraz systemy mat wejściowych Nomad i Optima, chroniących obiekty i budynki przed zabrudzeniami wnoszonymi na obuwiu.

Produkty DebStoko to kremy i pasty do zabezpieczania, mycia i pielęgnacji rąk. Są one dedykowane do miejsc, gdzie występują wszelkie typy zabrudzeń- drukarni, warsztatów, zakładów przemysłowych, przetwórni spożywczych, stoczni i kopalni.

Produkty AeraMax to profesjonalne oczyszczacze powietrza, które oprócz usuwania zanieczyszczeń eliminują także wirusy, bakterie i grzyby z pomieszczeń- zarówno biur, jak i instytucji, gabinetów lekarskich, toalet i sal zabaw.

Oprócz aspektów biznesowych ważne są dla nas wartości i technologie powiązane z produktami, które oferujemy. Większość produktów posiada ekologiczne certyfikaty, pozostała część produkowana jest w ekologicznych technologiach. Dla nas to ważne. Jest to częścią naszej filozofii oraz jest zgodne z misją i wartościami.