Higma Service jest obecna na rynku czystościowym od 1998 roku. Na początku teren działania obejmował miasto Opole i okolice.  Firma była postrzegana jako dostawca chemii profesjonalnej na rynku B2B, w swojej ofercie posiadała m.in. dozowniki, ręczniki papierowe, czyściwo papierowe, czyściwo celulozowe oraz serwetki do restauracji i preparaty dezynfekcyjne. W roku 2002 zaczęliśmy pracę w regionie dolnośląskim, a w roku 2005 w regionie śląskim. W tym okresie podejmowaliśmy szereg działań, których celem była jak najlepsza obsługa Klientów. W związku z tym podpisywaliśmy nowe umowy handlowe z dostawcami, zatrudnialiśmy nowych pracowników, zmieniliśmy flotę i powiększyliśmy powierzchnię magazynową.

Duże projekty i ciągły wzrost organizacji

W latach 2010- 2014 przeszliśmy przez 2 duże procesy projektowe finansowane ze środków UE – jeden dotyczył zakupu nowoczesnego oprogramowania i urządzeń komputerowych, drugi proces to projekt szkoleniowy. Oba projekty były katalizatorem zmian w firmie. Do roku 2014 firma działała gównie na południu kraju. Decyzją Zarządu firmy w roku 2014 zaczęliśmy wdrażać plan rozwoju, którego celem jest bycie firmą o zasięgu ogólnopolskim, na koniec 2018 roku. W tym czasie wdrożyliśmy nowoczesne narzędzia pozwalające na sprawną obsługę zamówień i na szybką realizację dostaw. Nasi klienci mogą wybrać sposób obsługi: tradycyjny przez kontakt z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, telefonicznie za pomocą numeru Infolinii 801 315 198 oraz poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta( eBOK). Dla Klientów sieciowych posiadamy rozwiązania w postaci dedykowanych platform, oferujemy obsługę logistyczną zamówień, dobór i wdrożenia technologii, audyt i konsulting branżowy. Dzięki naszej otwartości i pomysłowości nie zamykamy się na potrzeby naszych Klientów. Wraz z rozwojem firmy usystematyzowano strukturę firmy, wprowadzono zmiany w kluczowych działach oraz wprowadzono procesy wzmacniające komunikacje wewnętrzną i zewnętrzną. Chcemy działać sprawnie na każdym poziomie od komunikacji z pracownikami, dostawcami, do profesjonalnej obsługi klienta.

Najlepsze produkty w ofercie Higma Service

Na przestrzeni kilkunastu lat ugruntowała się nasza pozycja na rynku. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców. Współpracujemy z takimi markami jak Tork, Diversey, Taski, Vermop, Vileda, 3M, DebStoko, AeraMax i Warmtec. W 2018 roku wprowadziliśmy do oferty czterech nowych dostawców: Werner&Mertz, Nilfisk, Vileda i Warmtec. Dzięki konsekwentnym działaniom możemy oferować klientom produkty zróżnicowane i dopasowane do potrzeb, specyfiki branży czy rozwiązujące konkretne problemy.

Nasza firma to obecnie prawie 73 pracowników, 27 samochodów, 25 tys. dokumentów miesięcznie.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl
 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl