Nie kupuj, wynajmij - Maszyny Taski

Autor: Higma Service

Chcesz się cieszyć czystą i zadbaną podłogą? Szukasz najbardziej optymalnej oferty? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, a jest nim usługa wynajmu maszyn czyszczących Taski!

Wynajem maszyn czyszczących dedykowany jest do wszystkich miejsc, w których liczy się czystość i wysoki poziom sprzątania. Maszyny Taski to gwarancja komfortu i ergonomii pracy poprzez prostą obsługę, ale także szybkie i sprawne usunięcie plam i zabrudzeń z różnego typu powierzchni. Jest to optymalne rozwiązanie zarówno dla miejsc o dużym natężeniu ruchu, ale także dla obiektów z małą liczbą osób odwiedzających. Maszyny sprawdzą się w obiektach wielkopowierzchniowych, instytucjach i w takich miejscach jak hotele, sieci handlowe, zakłady produkcyjne, oraz szkoły i szpitale.

Wynajem maszyn

Dlaczego warto?

Marka Taski to gwarancja wysokiej jakości, funkcjonalności i wygody użytkowania. Jednym z najważniejszych założeń usługi jest wynajem na czas nieokreślony. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie określić terminu na jaki potrzebujemy wynająć urządzenie. Wynajem sprawdza się również, gdy dotychczasowe używane urządzenie uległo usterce lub zniszczeniu.

W ramach usługi wynajmu zapewniamy:

  • umowę na czas nieokreślony,
  • dostarczenie i odbiór urządzenia pod wskazany adres,
  • profesjonalne szkolenie z obsługi maszyny,
  • serwis przez cały okres trwania wynajmu.

Poniżej w załączeniu ulotka

Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu maszyn Taski, zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer 801 315 198 lub skontaktuj się z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży.