Nowa usługa wynajmu maszyn czyszczących

Autor: Higma Service

Zmiany i kolejne wyzwania są niezbędne zarówno w rozwoju każdego człowieka, jak i firmy. W Higma Service pamiętamy o tym i niezmiennie pragniemy proponować naszym Klientom interesujące rozwiązania, które usprawnią ich pracę, a tym samym przyczynią się do osiągania sukcesów i zdobywania umiejętności. Właśnie dlatego od stycznia 2019 r. wprowadzamy nową usługę wynajmu maszyn czyszczących!

 

O usłudze

Program wynajmu maszyn czyszczących to oferta skierowana przede wszystkim do firm sprzątających, budowlanych oraz szkół, szpitali, ale również do wszelkich placówek i przedsiębiorstw, którym zależy na doskonałych efektach sprzątania przy niewielkim nakładzie pracy.

Co istotne, jednym z założeń usługi jest krótki okres wynajmu (1-12 miesięcy), w związku z czym rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy jednorazowych projektach, czy też w sytuacji, gdy używane wcześniej urządzenie uległo uszkodzeniu.

Oferta wynajmu maszyn dotyczy urządzeń TASKI swingo 755b, 2500, które są objęte gwarancją przez cały okres trwania usługi. Ponadto istnieje możliwość rezerwacji i transportu maszyn pod wskazany adres. Prowadzimy również profesjonalne szkolenia personelu z obsługi urządzeń, które z pewnością  pomogą w uzyskaniu czystych powierzchni w szybki i wygodny sposób.

W trosce o czas i potrzeby Klientów, w Higma Service zapewniamy minimum formalności oraz atrakcyjne ceny wynajmu. W związku z tym stworzyliśmy możliwość podpisania umowy, która nie zobowiązuje do wynajmu maszyny, ale z taką umową Klient w każdej chwili może zamówić urządzenie i zostanie mu ono dostarczone w ciągu 48 godzin.

Przykład funkcjonowania umowy
Podpisujemy umowę na rok. Klient potrzebuje maszynę dwa razy w roku w celu doczyszczania powierzchni. Daje nam o tym znać i w ciągu 48 godzin urządzenie zostaje dostarczone pod wskazany adres. W przypadku braku podpisanej umowy czas oczekiwania wynosi od 7 do 14 dni.

 

„Chcę wynająć maszynę! Co dalej?”

Zainteresowała Cię nasza usługa? Wynajem maszyn czyszczących będzie możliwy od stycznia 2019 r. Odpowiedzi na wszelkie pytania uzyskasz pod numerem 609 901 280 lub pisząc na adres g.tymoszko@higma-service.pl.

Zapraszamy do kontaktu!