Oczyszczacze powietrza w biurach Higma Service

Autor: Higma Service

Czy wiesz czym jest CSR?

CSR (z ang. corporate social responsibility), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu, to strategia zarządzania firmą, w której uwzględnia się wpływ jej decyzji czy działań na społeczeństwo, a także na środowisko. Organizacje społecznie odpowiedzialne odznaczają się, m.in. inwestowaniem w zasoby ludzkie, dbałością o ochronę środowiska oraz dobrymi relacjami z najbliższym otoczeniem. Do obszaru działań CSR-owych zalicza się również troska o dobro pracownika (terminowe wypłaty, rozwój zawodowy, udogodnienia socjalne itp.).

 

Higma Service – firma społecznie odpowiedzialna

W ramach działań CSR-owych w naszej firmie prowadzimy różne przedsięwzięcia – od kampanii społecznych, po organizację Dnia Pracownika na terenie firmy. Pod tymi linkami znajdziesz relacje z takich akcji, jak warsztaty samoobrony z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet, udział w Szlachetnej Paczce czy Kampania Mistrzostw Świata w myciu rąk.

Naszym najnowszym działaniem w obszarze CSR-u jest zakup oczyszczaczy powietrza AeraMax do biur Higmy. Jest to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, co przekłada się bezpośrednio na jakość pracy i ilość absencji chorobowych. Dlaczego?

 

 

Oczyszczacze powietrza w firmie

Nie jesteśmy w stanie zrezygnować z oddychania, a jakość powietrza w naszym kraju niestety wciąż pozostawia wiele do życzenia. W związku z tym zrodziło się nasze pytanie – co możemy zrobić? Postanowiliśmy walczyć ze skutkami smogu i oczyszczać powietrze w pracy, w której spędzamy dużą część naszego dnia.

Oczyszczacze powietrza AeraMax usuwają do 99,97% zanieczyszczeń powietrza. Należą do nich: smog (pyły PM2.5, PM10, benzopireny) wirusy i drobnoustroje, pyłki, roztocza, większość mikrobów, alergenów oraz dym tytoniowy i wiele innych. A to za sprawą czteroetapowego procesu oczyszczania. Obecność takiego urządzenia w pomieszczeniu jest równoznaczna z lepszymi warunkami pracy i poprawą ogólnego samopoczucia.

 

 

Zadbaj o zdrowie pracowników

Tobie także zależy na zdrowiu pracowników, a problem zanieczyszczonego powietrza sprawia, że w okresie zimowym absencja chorobowa wzrasta? Skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy oczyszczacz powietrza najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Do dyspozycji są nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży oraz Biuro Obsługi Klienta, pod numerem 801 315 198.