Oczyszczacze powietrza w biurach Higma Service

Autor: Higma Service

Czy wiesz czym jest CSR?

CSR (z ang. corporate social responsibility), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu, to strategia zarządzania firmą, w której uwzględnia się wpływ jej decyzji czy działań na społeczeństwo, a także na środowisko. Organizacje społecznie odpowiedzialne odznaczają się, m.in. inwestowaniem w zasoby ludzkie, dbałością o ochronę środowiska oraz dobrymi relacjami z najbliższym otoczeniem. Do obszaru działań CSR-owych zalicza się również troska o dobro pracownika (terminowe wypłaty, rozwój zawodowy, udogodnienia socjalne itp.).

 

Higma Service – firma społecznie odpowiedzialna

W ramach działań CSR-owych w naszej firmie prowadzimy różne przedsięwzięcia – od kampanii społecznych, po organizację Dnia Pracownika na terenie firmy. Pod tymi linkami znajdziesz relacje z takich akcji, jak warsztaty samoobrony z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet, udział w Szlachetnej Paczce czy Kampania Mistrzostw Świata w myciu rąk.

Naszym najnowszym działaniem w obszarze CSR-u jest zakup oczyszczaczy powietrza AeraMax do biur Higmy. Jest to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, co przekłada się bezpośrednio na jakość pracy i ilość absencji chorobowych. Dlaczego?

 

 

Oczyszczacze powietrza w firmie

Nie jesteśmy w stanie zrezygnować z oddychania, a jakość powietrza w naszym kraju niestety wciąż pozostawia wiele do życzenia. W związku z tym zrodziło się nasze pytanie – co możemy zrobić? Postanowiliśmy walczyć ze skutkami smogu i oczyszczać powietrze w pracy, w której spędzamy dużą część naszego dnia.

Oczyszczacze powietrza AeraMax usuwają do 99,97% zanieczyszczeń powietrza. Należą do nich: smog (pyły PM2.5, PM10, benzopireny) wirusy i drobnoustroje, pyłki, roztocza, większość mikrobów, alergenów oraz dym tytoniowy i wiele innych. A to za sprawą czteroetapowego procesu oczyszczania. Obecność takiego urządzenia w pomieszczeniu jest równoznaczna z lepszymi warunkami pracy i poprawą ogólnego samopoczucia.

 

 

Zadbaj o zdrowie pracowników

Tobie także zależy na zdrowiu pracowników, a problem zanieczyszczonego powietrza sprawia, że w okresie zimowym absencja chorobowa wzrasta? Skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy oczyszczacz powietrza najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Do dyspozycji są nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży oraz Biuro Obsługi Klienta, pod numerem 801 315 198.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.