Higma Service Sp. z o.o. , ogólnopolski dystrybutor systemów higienicznych, preparatów chemicznych, maszyn i urządzeń do utrzymania czystości dla klientów instytucjonalnych, przemysłu i branży HoReCa, dostawca profesjonalnych rozwiązań i usług związanych z utrzymaniem czystości i higieny zatrudni:

MAGAZYNIERA
Miejsce pracy: Opole
Obowiązki:
rozładunek i załadunek towarów,
przygotowanie towarów do wysyłki,
rozkładanie towarów w magazynie,
utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:
wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność

Mile widziane:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomość dokumentów magazynowych ( WZ, PZ, FV ),
znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej,
uprawnienia na wózki widłowe,
posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu lekkim.

Oferujemy:
pracę w stabilnej i rzetelnej organizacji,
pakiet szkoleń i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
umowę o pracę na pełny etat,
możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych oferowanych przez firmę,
wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2200,00 zł netto.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja@higma-service.pl
Administratorem danych jest Higma Service Sp. z o.o. z siedzibą w 45-446 Opole, ul. Gosławicka 2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.