Piknik rodzinny za nami

Autor: Higma Service

26 czerwca, po długiej przerwie, spowodowanej obostrzeniami związanymi z Covid19, spotkaliśmy się na pikniku rodzinnym, zorganizowanym w Turawie koło Opola.

Od kilku lat organizujemy coroczne pikniki rodzinne, na które zapraszamy naszych pracowników wraz z całymi rodzinami i partnerami. Spotkania odbywają się zazwyczaj w czerwcu, bo to kilka zbiegających się okazji- na początku Dzień Dziecka, a na końcu początek wakacji. Piknik to także szansa na spotkanie wszystkich kolegów i koleżanek z pracy. Nie często pracownicy Działu Sprzedaży mogą się zobaczyć z pracownikami Działu Logistyki. Przy okazji sprawdzamy jak rosną nasze dzieci. A niektóre rosną szybko!

 

Podczas pikników każdy może znaleźć coś dla siebie- dzieci mają przygotowane atrakcje i zapewnioną opiekę, dorośli mogą spokojnie porozmawiać, pożartować, a wszyscy mogą się bawić- przy pieczeniu kiełbasek, na zjeżdżalniach lub basenie.

Pogoda dopisała!

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy na stronę www.pracujwhs.pl, gdzie publikujemy aktualne ofert pracy.

Obserwuj nas także na LinkedIn i Facebooku