Promocja na kuchenne rozwiązania Diversey!

Autor: Higma Service

Od dzisiaj rozpoczynamy promocję rozwiązań kuchennych Diversey! W naszej ofercie znajdziecie środki Diversey do utrzymania czystości w niezwykle atrakcyjnych cenach – rabaty nawet do 47% ceny katalogowej! Szczególnie polecamy je restauracjom i firmom cateringowym.

Chcesz poznać szczegóły promocji lub dowiedzieć się więcej o produktach? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub zamów produkty poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).

Jakie produkty objęliśmy promocją?

– Preparaty do mycia naczyń: Cif Dishwash (skoncentrowany środek do ręcznego mycia naczyń), Suma Bar L66 (preparat do mycia szkła w zmywarkach barowych), Suma Crystal A8 (kwasowy preparat do płukania naczyń). Promocją objęliśmy także nową linię produktów Diversey do maszynowego mycia naczyń Optimax (Detergent i Rinse). Już wkrótce będziecie mogli przeczytać o niej więcej.

– Preparaty do odtłuszczania: Suma Break up D3.5 (silny preparat odtłuszczający), SUMA Extend D3 (środek do odtłuszczania powierzchni kuchennych)

– Preparat do przypalonych pieców i grilli czyli niezawodny Suma Grill D9. Do każdych dwóch zakupionych butelek dodajemy spryskiwacz gratis!

– Preparat do dezynfekcji powierzchni Suma Alcohol Spray i do dezynfekcji podłóg Cif 2in1 Cleaner Disinfectant

– Preparaty do czyszczenia gruntownego podłóg: TASKI Jontec Forward (alkaliczny niskopieniący środek), Suma Safe Floor (środek antypoślizgowy do podłóg z płytek ceramicznych)

– Preparaty do higieny rąk: SURE Instant Hand Sanitizer (higieniczna dezynfekcja rąk), Soft Care Sensitive Foam (łagodna emulsja myjąca, bez zawartości perfum i barwników)

– Ścierki Suma Lavette do czyszczenia na mokro i ścierki MyMicro z mikrowłókna do czyszczenia na sucho lub wilgotno

– Preparat do czyszczenia stali nierdzewnej Suma Inox 07.1 i do zabezpieczania stali nierdzewnej Suma Inox Classic D7

– Preparat do usuwania zanieczyszczeń tłuszczowych z podłóg DI Actival

– Preparat do odtłuszczania podłóg TASKI Jontec Stride Degraissant

– Preparaty do mycia i odświeżania podłóg: Good Sense Vert (uniwersalny środek myjący, silnie perfumowany), Cif Oxy Gel Ocean (środek na bazie aktywnego tlenu)

– Preparaty do udrażniania rur i odpływów: Suma Drain GTS PLUS, Domestos Drain Cleaner

– Kostki toaletowe – TASKI Sani Bloc

– Preparaty do mycia i odkamieniania wodoodpornych powierzchni w toaletach: TASKI Sani Antikalk, TASKI Sani Cid

– Preparat do mycia szyb i powierzchni szklanych TASKI Sprint Glass

– Mleczko do czyszczenia powierzchni zmywalnych DI R7