Promocja na rozwiązania Diversey do podłóg!

Autor: Higma Service

Od dzisiaj rozpoczynamy promocję rozwiązań Diversey do podłóg, które pomogą Wam utrzymać każdą powierzchnię w czystości. W naszej ofercie znajdziecie środki w niezwykle atrakcyjnych cenach – rabaty nawet do 53% ceny katalogowej!

Chcesz poznać szczegóły promocji lub dowiedzieć się więcej o produktach? Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub zamów produkty poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).

Jakie produkty objęliśmy promocją?

– Produkty do podłóg sportowych – TASKI Jontec Resin Remover (do usuwania zabrudzeń żywicznych), TASKI Jontec Asset (neutralny preparat do mycia podłóg), TASKI Jontec Tensol (preparat do mycia i pielęgnacji podłóg na bazie związków powierzchniowo czynnych)

– Produkty do podłóg ceramicznych – TASKI Jontec Clorex (preparat chlorowy), TASKI Jontec Saponet (preparat na bazie mydeł do mycia i konserwacji podłóg)

– Produkty do podłóg wodoodpornych w obszarze przebywania żywności – TASKI Jontec Stride Degraissant (silny, alkaliczny preparat do mycia i odtłuszczania podłóg), TASKI Jontec Stride Savon HP (preparat na bazie mydeł do mycia i konserwacji podłóg)

– Produkty do podłóg przemysłowych – TASKI Jontec Jonclean 800 (do usuwania zwulkanizowanej gumy i odtłuszczania)

– Produkty uzupełniające – TASKI Sani Bloc (kostki do WC), TASKI Sani Antikalk (preparat do mycia i odkamieniania kwasoodpornych powierzchni w toaletach), TASKI Sprint Glass (preparat do czyszczenia wodoodpornych powierzchni i szkła), Good Sense Vert (uniwersalny preparat myjący, silnie perfumowany), TASKI Jontec Radical Plus (zdzieracz do podłóg odpornych na alkalia)