Ścierki w natarciu! Vileda pojawia się w Higma Service!

Autor: Higma Service

W gronie nowych dostawców witamy Viledę Professional! To lider na rynku w zakresie specjalistycznych produktów i systemów przeznaczonych do sprzątania. Posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w takich branżach jak restauracje, hotele, jednostki służby zdrowia oraz firmy sprzątające.

Vileda Professional jest członkiem międzynarodowej grupy technologicznej Grupy Freudenberga, która obsługuje ponad 30 segmentów rynkowych. Podstawowe wartości grupy to przełomowe innowacje, silne zorientowanie na klientów, różnorodność i duch zespołowy, dążenie do doskonałości, niezawodność, proaktywne i odpowiedzialne podejście.

Celem Viledy Professional jest opracowywanie najlepszych rozwiązań dostosowanych do potrzeb odbiorców. Nieustannie udoskonala swoje produkty, prowadząc testy, badania, dobierając odpowiednie materiały produkcyjne i wsłuchując się w potrzeby klientów. Oceniając ich produkty, należy zwróć uwagę na ogólną oszczędność procesów, trwałość produktów, inteligentne metody czyszczenia i cenne porady podnoszące wydajność sprzątania.

Produkty i rozwiązania

Vileda Professional oferuje swoim klientom szeroki wachlarz produktów wykorzystywanych na różnych etapach sprzątania. Vileda Professional jest członkiem międzynarodowej grupy technologicznej, która oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu utrzymania czystości i higieny. Grupa obsługuje ponad 30 segmentów rynkowych i oferuje produkty zapewniające kompleksowe utrzymanie czystości oraz rozwiązania zwiększające skuteczność i wydajność personelu sprzątającego. W ofercie znajdziemy przede wszystkim ścierki i gąbki, a w kolejnych miesiącach do oferty Higma Service zostaną wprowadzone inne artykuły pochodzące od tego producenta.