Dostarczamy rozwiązania do sektora publicznego. W naszej ofercie posiadamy produkty, których używanie jest ekonomicznie, bezpieczne dla użytkowników oraz skuteczne. Szkoły i uczelnie, urzędy, jednostki administracji państwowej, sądy oraz organizacje pozarządowe to miejsca, gdzie możemy zaoferować wysoką jakość produktu w dobrej cenie. Rozwiązania i oferta Tork doskonale się sprawdzi tam, gdzie musimy połączyć jakość i cenę z ekonomicznością.
Podajniki Tork są wykonane z tworzywa ABS, odpornego na uszkodzenia i podpalenia. Każdy dozownik jest zamykany na zamek otwierany metalowym kluczykiem, co ogranicza kradzieże mydła, papieru toaletowego lub ręczników papierowych.

Podobnie jest z naszą ofertą produktów firmy Diversey – chemii do sprzątania oraz maszynami marki Taski. Systemy dozujące są zamykane. Możemy ograniczyć liczbę używanych środków chemicznych do niezbędnych, dodatkowo ściśle dozowanych.

Posiadamy w ofercie produkty uniwersalne, które spełniają się wszędzie tam, gdzie należy posprzątać. Mamy także specjalistyczne produkty do doczyszczania podłóg, zabezpieczania ich powłokami oraz pielęgnacji tak, żeby efekt czystości był długo widoczny. Szczególnie dotyczy to ciągów komunikacyjnych, korytarzy, sal wykładowych, sal gimnastycznych. Tworzymy ofertę na podstawie zapotrzebowania. Prowadzimy wynajem maszyn.

Tam gdzie możemy stawiamy na sprawdzone i proste rozwiązania. Wózki Aqua czy Twixter, marki Vermop, są podstawowymi urządzeniami do utrzymania czystości w obiektach typu urząd lub szkoła. Systemy mopów Vermop zapewniają sprawne i szybkie usuwanie brudu. Urządzenia są proste i sprawdzone w obsłudze.

Posiadamy także sprawdzone preparaty dezynfekcyjne, które sprawdzą się w miejscach takich jak żłobki, przedszkola, kluby dziecięce, jednostki policji, noclegownie. Zarówno do dezynfekcji pomieszczeń, urządzeń jak i rąk i dłoni. To tylko wybrane przykłady. Zapraszamy do kontaktu z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, które przedstawi rozwiązania dostosowane do specyfiki miejsca.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.