W tym miejscu znajdziesz informacje o naszej ofercie dedykowanej do obiektów biurowych, firm sprzątających, centrów handlowych, sklepów, salonów i warsztatów samochodowych, stacji benzynowych, lotnisk, obiektów kultury oraz obiektów sportowych. W każdym z tych miejsc należy dbać o czystość, każde z powyższych miejsc ma inną specyfikę: kancelarię adwokacką odwiedza mniej osób niż centrum handlowe, ale my posiadamy rozwiązania dedykowane zarówno do miejsc o mniejszym natężeniu ruchu, jak i do wielkich obiektów z dużą liczbą odwiedzających –  Tork PeakServe.

Systemy mat wejściowych Nomad, firmy 3M to podstawowe rozwiązanie, które ogranicza ilość brudu w budynku i pomieszczeniach. Dobrze dobrane maty potrafią zmniejszyć ilość wnoszonego brudu o ponad 90%, a tym samym zmniejszyć koszty ponoszone na sprzątnie budynku.

Maszyny Taski, w połączeniu z systemami czyszczenia i pielęgnacji zapewnią czystą i lśniącą podłogę. Chemię można połączyć z systemami dozującymi takimi jak J-Flex, Smart Dose lub Quattroselect, które pozwolą na policzenie kosztów sprzątania, ograniczą zużycie oraz zwiększą bezpieczeństwo użytkowników.

Nasza oferta chemii marki Taski do doczyszczania podłóg, zabezpieczania ich powłokami oraz pielęgnacji sprawdzi się w każdej hali sportowej, na magazynach oraz halach produkcyjnych. Prowadzimy wynajem maszyn.
Każdy obiekt wyposażony jest w toaletę, która często jest wizytówką firmy. Systemy higieniczne Tork są odpowiednio dobierane pod kątem wielkości toalet, liczby korzystających osób, standardów higienicznych oraz oczekiwań co do jakości – od podstawowej linii białych dozowników Elevation, poprzez czarne dozowniki, na linii stalowych dozowników Image Disign kończąc. Dozowniki, w zależności od potrzeb, mogą być całkowicie automatyczne, co dodatkowo podnosi poziom higieny, jak również zmniejsza zużycie mydła w płynie lub ręcznika papierowego.

Do miejsc, gdzie się trzeba usunąć zabrudzenia, warsztatów samochodowych, warsztatów ślusarskich, proponujemy czyściwa Tork. Do wycierania, do czyszczenia i do polerowania. Wytrzymałe i chłonne, doskonale współpracujące z detergentami lub rozpuszczalnikami. Ułatwiają pracę, czynią ją szybszą i bardziej efektywną.

Uzupełnieniem są pasty do czyszczenia rąk oraz kremy zabezpieczające i pielęgnacyjne marki DebStoko.

Marka Vermop to szeroki asortyment narzędzi i urządzeń do sprzątania ręcznego: od uchwytów na mopy oraz mopów poprzez specjalistyczne ściereczki z wiskozy lub mikrofazy do wózków sprzątających oraz serwisowych.
Każde pomieszczenie w firmie może zostać wyposażone w oczyszczacze powietrza AeraMax. Szczególnie te, w których przebywają dzieci oraz alergicy. Urządzenia AeraMax usuwają z powietrza wirusy, grzyby i pleśnie, roztocza i zabrudzenia, które powodują choroby oraz alergie. W zależności od wielkości pomieszczenia, można skutecznie oczyścić w nim powietrze, usuwając nawet do 99 % zanieczyszczeń. To tylko wybrane przykłady. Zapraszamy do kontaktu z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który przedstawi Państwu najnowsze technologie i rozwiązania.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.