W każdym z obiektów sakralnych należy utrzymywać czystość tak jak w innych budynkach lub pomieszczeniach.

Czy to budynki klasztorne, czy kościoły, kurie i budynki parafii lub sale zgromadzeń, każde z nich może charakteryzować się innymi potrzebami i wymaganiami dotyczącymi utrzymania czystości.

Ze względu na charakter użytkowania polecamy chemię profesjonalną do posadzek kamiennych, ceramicznych i drewnianych. Technologia krystalizacji marmuru powoduje odświeżenie jego wyglądu, zabezpiecza przed nadmiernym zużyciem, ogranicza pozostałe koszty sprzątania. Specjalna technologia Taski Omni stosowana m.in. na podłogach drewnianych błyskawicznie poprawia ich wygląd równocześnie je konserwując.

Urządzenia do ręcznego sprzątania Vermop, mopy akrylowe do zamiatania na sucho, w sposób szybki i bezproblemowy pozwalają na posprzątanie dużych ilości piasku i kurzu.

Jak w każdym budynku, tak w obiektach sakralnych znajdują się łazienki. Domy pielgrzyma mogą zostać wyposażone w dozowniki Tork, które w ekonomiczny sposób są w stanie obsłużyć duże ilości gości. Zapewniają one komfort użytkownikom.

Do prac związanych z czyszczeniem ciągów komunikacyjnych, sal i pomieszczeń do modlitw można użyć maszyn do sprzątania marki Taski. Odkurzacze, maszyny szorujące, maszyny czyszczące – każda z nich może znaleźć zastosowanie.

Systemy mat wejściowych 3M do każdego z ww. obiektu marki ograniczą zużycie posadzek i podłóg. Obiekty zabezpieczone matami wejściowymi sprząta się szybciej i mniejszymi nakładami.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który zaproponuje Państwu najlepiej dostosowane rozwiązania.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.