Obszarem, w którym nasza oferta ma szerokie zastosowanie są zakłady produkcji spożywczej i przemysłowej, drukarnie, wytwórnie i przetwórnie, budownictwo, projektowanie, architektura. Nasze rozwiązania możemy zastosować w każdym z wymienionych obszarów: od piekarni, poprzez zakłady przemysłu ciężkiego na stoczniach kończąc. Inaczej mówiąc mamy w ofercie środki czystości dla firm.

Czyściwa papierowe i czyściwa celulozowe Tork są dedykowane do wszystkich miejsc gdzie występują zabrudzenia olejowe, smary, opiłki są oferowane w wielu rodzajach: do wycierania, do czyszczenia i do polerowania. Ich zaletą, w zależności od rodzaju, jest niskopylność oraz odporność na wysoką temperaturę. Mogą być używane z rozpuszczalnikami, do czyszczenia powierzchni, mogą być używane na sucho do zbierania większych zabrudzeń z powierzchni, są polecane do polerowania powierzchni przed i po malowaniu. Czyściwa występują w różnych formach: rolki małe i duże, w odcinkach- po to aby dostosować je do potrzeb wynikających ze specyfiki użytkownika.
Nasza oferta to także specjalistyczna chemia, do przemysłu spożywczego, do przetwórni, browarnictwa, zakładów produkcji samochodowej, produkcji hydrauliki itp. Produkty firmy Diversey usuwają zabrudzenia z powierzchni, mają działanie odtłuszczające, mogą być wykorzystane do zabezpieczania posadzek powłokami lub do impregnacji podłóg. W połączeniu z maszynami do mycia podłóg Taski, które mogą być wykorzystywane do utrzymania czystości na halach produkcyjnych lub magazynowych, możemy szybko uzyskać efekt czystej i lśniącej powierzchni.

Marka DebStoko zapewni komfort Twoim pracownikom. Linia produktów do zabezpieczania dłoni przed pracą, past do usuwania silnych zabrudzeń z powierzchni dłoni, kremów po pracy podnosi poziom BHP oraz ogranicza ryzyko wystąpienia chorób skóry- wpływa to bezpośrednio na niską absencję pracowników, zmniejsza koszty zakładu. Specjalnymi produktami są kremy zabezpieczające przed promieniowaniem UVA i UVB dla spawaczy oraz krem zabezpieczający przed niskimi temperaturami.

Produkty Vermop ułatwią utrzymanie czystości zarówno na produkcji jak i w częściach biurowych. Specjalistyczne końcówki, nakładki i kije o długości do 9 metrów umożliwiają dotarcie do wielu miejsc wymagających czyszczenia.
Ciekawym rozwiązaniem są maty przeciwzmęczeniowe firmy 3M. Stosowanie mat, w miejscach gdzie praca jest wykonywana głownie na stojąco: ciągach technologicznych, obrabiarkach, prasach, zmniejsza obciążenia kręgosłupa, pozwala podnieść komfort pracy i zmniejszyć objawy zmęczenia pracownika.
Łazienki dla pracowników, szatnie, natryski to miejsca gdzie polecamy dozowniki marki Tork. Sprawdzone rozwiązania, trwałe, z możliwością kontroli zużycia zapewnią ekonomikę używania. W zależności od wielkości pomieszczenia, od ilości użytkowników możemy zaproponować optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

W biurach o komfort przebywania w czystym powietrzu dbają urządzenia AeraMax. Oczyszczacz powietrza ogranicza liczbę patogenów w powietrzu, zmniejsza liczbę alergenów, poprawia środowisko pracy i zmniejsza zachorowania pracowników.

To tylko wybrane przykłady. Zapraszamy do kontaktu z naszym Przedstawicielem Handlowym, który opowie więcej