Serwis techniczny do Twojej dyspozycji

Autor: Higma Service

Zjawiska niechcianej usterki sprzętu w najmniej odpowiednim momencie doświadczył niejeden użytkownik. A że los bywa przewrotny, to warto pamiętać, że im bardziej zależy nam na użyciu sprzętu, tym większe prawdopodobieństwo, że ulegnie on awarii. Ratunkiem jest w tej sytuacji serwis techniczny Higma Service. Dlaczego warto? Cytując jedno z praw Murphy’ego – ponieważ „każde zepsute urządzenie techniczne działa poprawnie w obecności wykwalifikowanego personelu naprawczego”. A my, oczywiście oprócz obecności, zapewniamy usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Usługi serwisu

Serwis techniczny Higma Service w ramach zleceń wykonuje naprawy oraz serwisuje urządzenia i wyposażenie w postaci maszyn czyszczących. Nasi serwisanci montują również dozowniki , pompy i urządzenia dozujące. Ponadto od 2014 roku posiadamy autoryzację firmy Diversey Polska Sp. z o.o. na naprawy i montaż urządzeń dozujących i maszyn czyszczących Taski. W ramach usług proponujemy także szkolenia z obsługi i dostęp do oryginalnych części zamiennych. Kompletny katalog usług serwisowych możesz pobrać tutaj.

serwis techniczny

Serwis techniczny w zasięgu ręki

Nasze usługi i produkty kierujemy do przedsiębiorców z całego kraju. Dotyczy to również serwisu technicznego, który dociera do Klientów, niezależnie od miejsca działalności firmy. Autoryzowany serwis techniczny jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Zlecenia przyjmujemy pod numerem 801 315 198, który jest zarazem numerem dyżurnym w dniach wolnych i poza godzinami pracy. Jeśli preferujesz mailową formę zgłoszeń, możesz je przesłać na adres ast@higma-service.pl

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi firmowymi działaniami, promocjami czy nowościami produktowymi, polub stronę Higma Service na Facebooku. Możesz także obserwować nas na LinkedIn. Zapraszamy!

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.