Serwis techniczny w Higma Service!

Nasz serwis techniczny w ramach zleceń jest przygotowany na naprawy i serwis urządzeń oraz wyposażenia składającego się na maszyny czyszczące. Montujemy dozowniki, dokonujemy montażu pomp i urządzeń dozujących. Prowadzimy autoryzowany serwis techniczny maszyn sprzątających. Maszyny Taski to maszyny do sprzątania, maszyny do mycia podłóg.

Autoryzowany serwis techniczny

Jako autoryzowany serwis techniczny zapewniamy Państwu opiekę serwisową urządzeń z katalogu Diversey, również po upłynięciu okresu gwarancji. Proponujemy Państwu szkolenia z zakresu obsługi, łatwy kontakt z kompetentnymi technikami oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych. Dodatkowo nasz serwis dokonuje montaży i instalacji systemów higienicznych.

Serwis techniczny w całym kraju!

Jako ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu higieny i czystości działamy w całej Polsce. Również usługi związane z serwisem technicznym są świadczone w każdym regionie naszego kraju. Technicy z Higma Service dojadą w każde miejsce, zapewnią usługę serwisową, przeszkolą pracowników i zapewnią wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Godziny pracy serwisu technicznego

Autoryzowany Serwis Techniczny jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Telefoniczne przyjmowanie zleceń odbywa się pod numerem telefonu: 801 315 198. Jest to jednocześnie telefon dyżurny poza godzinami pracy (w godzinach 16:00 – 08:00 oraz w dni wolne od pracy).
Zlecenia można również przesyłać na adres poczty elektronicznej: ast@higma-service.pl.

 

Pobierz ofertę