Skuteczna dezynfekcja powierzchni od Tork

Autor: Higma Service

Higiena i skuteczna dezynfekcja od zawsze odgrywały ważną rolę w miejscach, gdzie wymagana jest troska o zdrowie pracowników i gości. Oczekiwania odnośnie higieny i dezynfekcji powierzchni zdecydowanie wzrosły od czasu wybuchu pandemii.

Utrzymanie higieny powierzchni – Spray

Kierownicy produkcji, właściciele restauracji, osoby odpowiedzialne za czystość w budynkach poszukują rozwiązań, które skutecznie zwalczą szkodliwe bakterie i wirusy, w tym koronawirusa. Produkty, które są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Demonstrują najlepsze praktyki higieniczne, dzięki czemu goście mogą czuć się bezpiecznie. Marka Tork stworzyła Spray do dezynfekcji powierzchni, który jest skuteczny w walce ze szkodliwymi bakteriami i wirusami. Zwalcza 99,99% wirusów osłonkowych, bakterii oraz koronawirusy. Ponadto oszczędza czas personelu sprzątającego dzięki czyszczeniu i dezynfekcji jednocześnie. Produkt wspiera działania na rzecz zrównoważonego rozwoju ze względu na jego biodegradowalną formułę oraz składniki w 100% pochodzenia roślinnego.

Butelka posiada uniwersalną dwufunkcyjną dyszę spustową – wąską do tworzenia piany w celu usuwania plam i szerszą do rozpryskiwania na większych powierzchniach. Produkt jest odpowiedni do czyszczenia.

 

Podnieś poziom powierzchni-  ściereczki Tork nasączone do dezynfekcji powierzchni

Chusteczki są przetestowane dermatologicznie są łatwo dostępne i proste w użyciu przez co umożliwiają pracownikom przyczynianie się do utrzymania higieny poprzez samodzielne czyszczenie powierzchni, np. współdzielonych biurek.

Produkt jest pakowany w foliowe opakowania po 60 sztuk, wyposażone w pokrywkę, która umożliwia utrzymanie wilgoci oraz przedłuża ich trwałość. Chusteczki świetnie się sprawdzą ze względu na wyzwania związane z utrzymaniem czystości i higieny w  takich miejscach jak szkoła oraz uczelnie wyższe. Korzystając z produktów do dezynfekcji zapewniamy bezpieczeństwo w pomieszczeniach współdzielonych. Dlatego utrzymanie powierzchni często dotykanych w bezpiecznym i higienicznym stanie.

Obydwa produkty są łatwe w transporcie i przechowywaniu dzięki czemu nie wymagają specjalnej obsługi.

Podsumowując potrzebne są produkty, które skutecznie zwalczają szkodliwe bakterie i wirusy, utrzymają powierzchnie w czystości i higienie. A co najważniejsze obydwa produkty są łatwe w transporcie i przechowywaniu dzięki czemu nie wymagają specjalnej obsługi.

Zobacz także

 

Zależy Ci na skutecznej i bezpiecznej dezynfekcji powierzchni? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta 801 315 198 lub Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.