"Sprzątanie w oparciu o dane i gospodarka ręcznikami w obiegu zamkniętym- nowa perspektywa Tork”- zapraszamy na kolejny webinar

Autor: Higma Service

Szanowni Państwo, zapraszamy na kolejny webinar, podczas którego zostaną zaprezentowane dwa rozwiązania od marki Tork.

Tork Vision Sprzątanie– wykorzystuje możliwości zapewniane przez dane uzyskiwane w czasie rzeczywistym w celu określania, kiedy i gdzie potrzebna jest obsługa w obiekcie. Pozwala to spełniać oczekiwania oraz zwiększać wydajność, aby pracować inteligentniej i osiągnąć zupełnie nowy poziom higieny.

Tork Paper Circle– pierwsza na świecie usługa recyklingu papierowych ręczników do rąk. Dzięki odbiorowi oraz recyklingowi zużytych papierowych ręczników do rąk, przekształcając odpady w surowiec, który zostaje wykorzystany do tworzenia nowych produktów papierowych możemy pomóc Twojej firmie przyjąć model obiegowy .Tork PaperCircle umożliwi Twojej firmie osiągnięcie celów w zakresie zrównoważonego rozwoju, poprzez ograniczenie ilości odpadów nawet o 20% i redukcję emisji dwutlenku węgla z papierowych ręczników do rąk nawet o 40%.

 

Dla kogo jest ten webinar?

Uczestnikami mogą być członkowie i pełnomocnicy Zarządu ds. jakości, dyrektorzy działów jakości i ochrony środowiska, administratorzy obiektów, firmy sprzątające, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i higienę pracy oraz każdy, kto jest zainteresowany ekologią i zrównoważonym rozwojem oraz wpływem gospodarki na środowisko.

 

Nasz ekspert, Krzysztof Bartosiewicz z Essity opowie m.in. o tym:

  • jak dane wpływają na procesy sprzątania w obiektach?
  • w jaki sposób przekazywane informacje mogą wpłynąć na jakość usługi sprzątania?
  • jak Tork pomaga wdrożyć system do codziennego działania
  • dlaczego gospodarka obiegowa jest przyszłością
  • co jest potrzebne do wdrożenia zamkniętego obiegu ręczników papierowych
  • jaki wpływ ma wykorzystanie gospodarki obiegowej ręczników papierowych na obiekt

 

Webinar odbędzie się 25 października 2022, o godzinie 10.00

 

Ten webinar jest kontynuacją pierwszego spotkania,które odbyło się 4 października b.r. Aby pobrać link do zapisu zapraszamy tutaj

Serdecznie zapraszamy do zapisu w poniższym formularzu!