Super promocja w Higma Service!

Autor: Higma Service

Dobra promocja nie jest zła. 😉 Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę na uszczelniony system przemysłowy W6 marki Tork®.  Przekonaj się sam!

Uszczelniony system W6 marki Tork® to bardzo wytrzymały dozownik w zestawie z ekologicznym czyściwem, pochodzącym w 100% z recyklingu. System doskonale sprawdzi się w przemyśle i miejscach, gdzie wymagany jest wysoki poziom higieny oraz wydajny system dozujący.

Uszczelniony system przemysłowy W6

Dozownik posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję, wykonaną z plastiku ABS/MABS w związku z tym nie musisz martwić się, że za rok czy dwa będzie trzeba zmienić urządzenie. W przeciwieństwie do większości dozowników W6 jest wodoszczelny, więc nie martwisz się, że czyściwo ulegnie zniszczeniu w trakcie pracy. Dozownik jest bardzo pojemny, a oprócz tego posiada przezroczysta obudowę, która pozwala na łatwe sprawdzenie ilości czyściwa wewnątrz. Dzięki systemowi dozowania po 1 jednym odcinku zmniejszysz zużycie czyściwa, co przełoży się na realne oszczędności w firmie.

Czyściwo papierowe przeznaczone do wyżej opisanego dozownika to ekologiczny produkt, pochodzący w 100% z recyklingu. Tak więc dbasz o środowiska, wizerunek firmy, a przy okazji oszczędzasz pieniądze ze względu na przystępną cenę zakupu. Ponadto produkt posiada certyfikat PZH – jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Dodatkowo czyściwo jest bardzo chłonne, a 350 m rolka wystarcza na długo.

Warunki promocji

Istnieją dwa warianty promocji na przemysłowy system uszczelniony W6. Poniżej zamieszczamy warunki.

Promocja 1:

  • Możliwość zakupu dozownika w cenie 5 zł (oszczędzasz 495 zł)
  • Warunek: jednorazowy zakup minimum 4 kartonów czyściwa

Promocja 2:

  • Możliwość zakupu dozownika w cenie 5 zł (oszczędzasz 495 zł) w formie umowy niestandardowej z prawem pierwokupu dozownika przez Essity po zakończeniu terminu obowiązywania kontraktu
  • Brak minimum zakupowego – zamawiasz tyle czyściwa, ile potrzebujesz, a dozownik kupisz za 5 zł.

Obie promocje obowiązują do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się.

promocja w6

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zachęcamy do kontaktu z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży lub Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 801 315 198. Aby być na bieżąco z promocjami i działaniami naszej firmy, polub nas także na Facebooku.