Szlachetna Paczka 2019 w Higma Service

Autor: Higma Service

Miniony weekend organizatorzy Szlachetnej Paczki nazwali (bardzo słusznie) weekendem cudów! Co najlepsze, te cuda mają miejsce od 2003 roku. Właśnie od tego momentu Stowarzyszenie WIOSNA i Darczyńcy niosą tzw. mądrą pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom z całej Polski. Szlachetna Paczka to piękne wydarzenie, w które bezsprzecznie warto się angażować. Dlatego w Higma Service po raz kolejny dołączyliśmy do akcji i wzięliśmy pod nasze skrzydła Panią Janinę, która od lat dzielnie stawia czoła przeciwnościom losu.

Szlachetna Paczka, czyli masa radości

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że również w tym roku udało nam się spełnić marzenia potrzebującej osoby. Od początku grudnia przygotowywaliśmy się, by móc uszczęśliwić Panią Janinę. Co istotne, stworzyliśmy kompletną paczkę, zgodną z potrzebami, w której skład wchodziło m.in. łóżko! 

Od początku zeszłego tygodnia spędzaliśmy sporo czasu przygotowując się do finału akcji, wybierając różne sprawunki i pakując paczki. Jak zawsze sprawiło nam to masę radości i, nie ma co ukrywać, zdecydowanie dodało skrzydeł do działania. Zapakowaliśmy 18 pudeł, które do magazynu Szlachetnej Paczki dostarczyła niezawodna firma TriTrans. Stamtąd prezenty trafiły do naszej podopiecznej i, jak wiemy z relacji Wolontariuszy, wywołały łzy wzruszenia i szczęścia.

Ogromnie cieszymy się, że w tym świątecznym okresie nasze działania mogły wywołać uśmiech na twarzy Pani Janiny. Dziękujemy za ten weekend cudów! Na koniec zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszych przygotowań.

Szlachetna Paczka

 

Szlachetna Paczka

 

Bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktywnościami Higma Service, polub nas na Facebooku lub obserwuj na LinkedIn. Zerknij też na nasze działania z przeszłości.