Tork piana do dezynfekcji rąk bez alkoholu

Autor: Higma Service

Tork piana do dezynfekcji rąk bez alkoholu z kwasem mlekowym.

Nasze dłonie są głównym nośnikiem bakterii i wirusów. Z tego powodu jest to główne zagrożenie dla zdrowia Twoich bliskich, współpracowników czy interesariuszy. Dlatego w obecnych czasach dezynfekcja rąk stała się naszym priorytetem. Aby uchronić nasze zdrowie należy stosować skuteczna ochronę, która ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia.

W aktualnej sytuacji, kiedy musimy często odkażać i myć dłonie. W rezultacie czego możemy nabawić się problemów skórnych takich jak, podrażnienia lub zapalenia skóry.  Idealnym sposobem, aby móc temu zapobiec jest stosowanie przez  pracowników produktów z bezpiecznymi składnikami. Tork piana do dezynfekcji bez alkoholu z kwasem mlekowym, to preparat higieniczny, który stosujemy bez użycia wody. Bezsprzecznie jest to najlepszy sposób dla osób, które nie mogą korzystać z dezynfekcji na bazie alkoholu. Piana zawiera kwas mlekowy, czyli środek biobójczy pochodzenia roślinnego o całkowicie biodegradowalnych formułach oraz składniki myjące, które są łagodne dla skóry i zabijają drobnoustroje oraz mechanicznie usuną zabrudzenia z żywności.

Łagodny dla rąk środowiska. 

Tork piana do dezynfekcji rąk jest tak samo bezwzględny dla wirusów (m.in: HIV, SARS, koronawirus, HBV, HVC, wirus grypy H1N1 i H5N1) i bakterii jak preparat z alkoholem.  Zapewnia optymalną higienę rąk zgodnie z europejskimi normami EN1499, EN1500 i EN14476. W przeciwieństwie do produktów do dezynfekcji o składzie alkoholowym, Tork piana posiada składniki czynne w 100% pochodzenia roślinnego, które są całkowicie biodegradowalne. Z powodu braku alkoholu w składzie, jest łatwy w przechowywaniu i transporcie ponieważ nie istnieję potrzeba specjalnej obsługi. Produkt jest niepalny i nie posiada również żadnych symboli ostrzegawczych. Jest to skuteczny produkt do dezynfekcji rąk, a jednocześnie  jest łagodny dla skóry i powierzchni.

Środek do dezynfekcji w pianie posiada także certyfikat łatwego stosowania Easy-to-use. Oznacza to łatwość użytkowania dla personelu sprzątającego. Dzięki temu wymiana wkładów staje się bezproblemowa i zajmuje mniej niż 10 sekund. Dodatkowo, środek ma działanie grzybobójcze i sprawdzi się w branży spożywczej, przemysłowej, w środowisku domowym i instytucjach.

Tutaj możesz pobrać instrukcję prawidłowej dezynfekcji rąk, przygotowaną przez firmę Tork.

Zobacz także

W6 – wodoodporny dozownik przemysłowy

 

Zadbaj o zdrowie swoje i innych

Aby dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego mycia i dezynfekcji rąk oraz produktów do tego przeznaczonych, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta pod numerem 801 315 198. Czekają na Ciebie również nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży – kontakt znajdziesz tutaj.