Ultimaxx - nowa generacja maszyn Taski

Autor: Higma Service

Nowa linia maszyn Taski Ultimaxx oferuje szeroki wachlarz możliwości, by sprostać najwyższym oczekiwaniom. Stworzony dla Klientów profesjonalnych, którzy poszukują najbardziej efektywnej i najpotężniejszej maszyny czyszczącej na rynku. Taski Ultimaxx jest najbardziej inteligentnym automatem szorująco – zbierającym, dostarczającym unikalne, następnej generacji możliwości czyszczenia, dającym naszym klientom wsparcie w osiąganiu ich celów.

Technologia, która ułatwia codzienną pracę

Maszyny posiadają technologię, która pozwala na szybkie i łatwe dostosowanie nacisku modułu czyszczącego do zastanych warunków (typ posadzki, rodzaj zabrudzenia). System IntelliScrub to ułatwienie pozwalające na szybkie i łatwe dostosowanie nacisku modułu czyszczącego do zastanych warunków. Linia maszyn Ultimaxx standardowo wyposażona w opatentowaną technologię wyciszania Taski. Ten wyjątkowy system przepływu powietrza gwarantuje zoptymalizowanie ssanie i natychmiastowe pochłanianie emitowanego hałasu. Dzięki najnowocześniejszej technologii, praca z maszyną jest niezwykle cicha: 63 dB (A), a w trybie pracy Eco są to 60 dB(A).

Rodzaje modułów czyszczących

W maszynach szorująco-zbierających Ultimaxx wykorzystano nową, wydajną ekologicznie technologię IntelliScrub zapewniającą doskonałe rezultaty czyszczenia. Daje ona możliwość wyboru pomiędzy różnymi modułami czyszczącymi w zależności od rodzaju wykonywanego czyszczenia: moduły z tarczami okrągłymi, szczotkami walcowymi lub głowicą oscylacyjną.

  •  Tarcza okrągła

Moduł czyszczący z jedną szczotką/tarczą okrągłą ma bezpośrednią konstrukcję przekładni, co znacznie wydłuża czas jego użytkowania i doskonale rozprowadza roztwór po powierzchni, zapewniając wysokie rezultaty czyszczenia.

  • 2 szczotki walcowe + zamiatanie

Wyjątkowo wytrzymały, moduł czyszczący z dwiema szczotkami walcowymi zamiata posadzkę i czyści ją podczas tego samego przejazdu. Przede wszystkim eliminując konieczność ręcznego zamiatania posadzek, zwłaszcza posadzek o nierównej powierzchni, czas konieczny na wykonanie mycia posadzek jest zdecydowanie krótszy.

  • Głowica oscylacyjna

Dedykowana jest do czyszczenia gruntownego posadzki i zdzierania powierzchniowego starych warstw powłok. Moduł ten, dzięki specjalnej głowicy, minimalizuje poziom wibracji podczas pracy. W połączeniu z padami diamentowymi Twister, pozwala na czyszczenie posadzek alternatywną metodą bez użycia preparatów chemicznych

  •  2 szczotki okrągłe

Moduły czyszczące z dwiema szczotkami/tarczami czyszczącymi zapewniają wysoką wydajność pracy w połączeniu z doskonałymi rezultatami czyszczenia. Przesunięte lekko w prawo akcesoria to proste i dokładne wyczyszczenie powierzchni blisko ścian. Dodatkowo moduł ten dostępny jest także z opcją użycia padów diamentowych Twister.

  • IntelliScrub – użycie padów diamentowych Twister

Maszyny szorująco-zbierające Taski Ultimaxx z pojedynczą tarczą okrągłą lub dwoma tarczami są w pełni zintegrowane z technologią padów diamentowych Twister. Za jednym naciśnięciem przycisku urządzenie dostosowuje odpowiednio prędkość oraz ustawienia wody tak, by uzyskać doskonałe rezultaty dzięki użyciu padów Twister. Dodatkowo, w linii Ultimaxx dostępny jest panel Twister z opcją wysokiej prędkości obrotowej, która łączy czyszczenie i polerowanie posadzek. Kombinacja ta pozwala na pracę ze standardową prędkością czyszczenia i osiągnięcie poziomu połysku posadzki który zwykle kojarzony jest ze specjalistycznymi metodami polerowania. Teraz, podczas codziennego czyszczenia posadzki, można skutecznie i znacząco poprawić jej wygląd. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk na panelu maszyny, przycisk Twister.

 

Ergonomiczna konstrukcja, efektywność operacyjna i łatwa obsługa

IntelliTouch jest niezywkle efektywnym wyświetlaczem dotykowym. Ergonomiczny i intuicyjny wyświetlacz dotykowy wyposażony jest w język wizualny, łatwy i logiczny. W rezultacie ustawienia wizualne mogą być precyzyjnie dobrane, zapewniają również dostęp do filmów instruktażowych oraz funkcjonalnych opcji wspierających operatora. Blokowanie kluczem IntelliKey z technologą NFC maszyny są zabezpieczane przed nieprawidłowym użyciem, a użytkownicy mogą natychmiast użyć prawidłowego programu czyszczenia i ustawień dostosowanych do ich potrzeb.

System IntelliTrail

Technologia nowej generacji – unikalny, połączony cyfrowy ekosystem zapewniający wydajność i produktywność. IntelliTrail to ogromny skok technologiczny w zarządzaniu flotą – wygląd w maszynę, zdalny serwis oraz aktualizacja oprogramowania. Wszystko w oparciu o bezpośrednie połączenie z elektroniką i dwukierunkową komunikacją. Ta nowa generacja technologii rejestruje, przechowuje i komunikuje wiele danych podczas pracy. Prowadzi to do nieznanego jeszcze, proaktywnego zarządzania z przewidywalną górą, obsługą serwisową.

 

Warto przeczytać:

Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem 801 315 198 lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!