Usługa wynajmu maszyn czyszczących już aktywna!

Autor: Higma Service

Nowy rok to nowe możliwości działań oraz rozwoju firm i przedsiębiorstw. W Higma Service zależy nam na ciągłym zwiększaniu efektywności i poszerzaniu oferty, nie tylko własnej, ale również Klientów, którzy nam zaufali lub planują podjąć z nami współpracę. W związku z tym wraz z początkiem stycznia wprowadziliśmy nową usługę krótkoterminowego wynajmu maszyn czyszczących.

 

Wynajem maszyn czyszczących – najważniejsze informacje

Naszą nową usługę krótkoterminowego wynajmu maszyn czyszczących kierujemy przede wszystkim do firm sprzątających, budowlanych oraz szkół, szpitali. Jednak doskonale sprawdzi się również we wszelkich placówkach i przedsiębiorstwach, dla których czystość i szybkie, a zarazem efektywne sprzątanie, mają znaczenie.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre projekty i przedsięwzięcia wymagają dużej elastyczności ze strony wykonawcy – również w kwestii czasu wykonania. Dlatego jednym z najważniejszych założeń usługi jest krótki okres wynajmu, czyli min. 1 miesiąc, a max. 12 miesięcy. W związku z tym rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy jednorazowych projektach, czy też w sytuacji, gdy używane wcześniej urządzenie uległo uszkodzeniu.

Usługa krótkoterminowego wynajmu maszyn obejmuje modele TASKI swingo 755b i 2500, na które Klient ma gwarancję przez cały okres trwania umowy. Oferujemy również możliwość rezerwacji i dostarczenia urządzenia pod wskazany adres oraz profesjonalne szkolenia personelu z obsługi urządzeń.

W trosce o czas i potrzeby Klientów, w Higma Service zapewniamy minimum formalności oraz atrakcyjne ceny wynajmu. W związku z tym stworzyliśmy możliwość podpisania umowy, która nie zobowiązuje do wynajmu maszyny, ale z taką umową Klient w każdej chwili może zamówić urządzenie i zostanie mu ono dostarczone w ciągu 48 godzin.

Przykład funkcjonowania umowy
Podpisujemy umowę na rok. Klient potrzebuje maszynę dwa razy w roku w celu doczyszczania powierzchni. Daje nam o tym znać i w ciągu 48 godzin urządzenie zostaje dostarczone pod wskazany adres. W przypadku braku podpisanej umowy czas oczekiwania wynosi od 7 do 14 dni.

 

„Tak! Ta oferta to rozwiązanie dla mojej firmy!”

Jesteś zainteresowany naszą usługą krótkoterminowego wynajmu maszyn? Wszelkich informacji udzielimy pod numerem 609 901 280. Możesz również napisać na adres g.tymoszko@higma-service.pl lub odwiedzić zakładkę Wynajem maszyn. Zapraszamy do kontaktu!

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl
 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl