Usługa wynajmu maszyn czyszczących już aktywna!

Autor: Higma Service

Nowy rok to nowe możliwości działań oraz rozwoju firm i przedsiębiorstw. W Higma Service zależy nam na ciągłym zwiększaniu efektywności i poszerzaniu oferty, nie tylko własnej, ale również Klientów, którzy nam zaufali lub planują podjąć z nami współpracę. W związku z tym wraz z początkiem stycznia wprowadziliśmy nową usługę krótkoterminowego wynajmu maszyn czyszczących.

 

Wynajem maszyn czyszczących – najważniejsze informacje

Naszą nową usługę krótkoterminowego wynajmu maszyn czyszczących kierujemy przede wszystkim do firm sprzątających, budowlanych oraz szkół, szpitali. Jednak doskonale sprawdzi się również we wszelkich placówkach i przedsiębiorstwach, dla których czystość i szybkie, a zarazem efektywne sprzątanie, mają znaczenie.

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre projekty i przedsięwzięcia wymagają dużej elastyczności ze strony wykonawcy – również w kwestii czasu wykonania. Dlatego jednym z najważniejszych założeń usługi jest krótki okres wynajmu, czyli min. 1 miesiąc, a max. 12 miesięcy. W związku z tym rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy jednorazowych projektach, czy też w sytuacji, gdy używane wcześniej urządzenie uległo uszkodzeniu.

Usługa krótkoterminowego wynajmu maszyn obejmuje modele TASKI swingo 755b i 2500, na które Klient ma gwarancję przez cały okres trwania umowy. Oferujemy również możliwość rezerwacji i dostarczenia urządzenia pod wskazany adres oraz profesjonalne szkolenia personelu z obsługi urządzeń.

W trosce o czas i potrzeby Klientów, w Higma Service zapewniamy minimum formalności oraz atrakcyjne ceny wynajmu.

 

„Tak! Ta oferta to rozwiązanie dla mojej firmy!”

Jesteś zainteresowany naszą usługą krótkoterminowego wynajmu maszyn? Wszelkich informacji udzielimy pod numerem 609 901 280. Możesz również napisać na adres g.tymoszko@higma-service.pl lub odwiedzić zakładkę Wynajem maszyn. Zapraszamy do kontaktu!

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl
 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

FreshMail.pl