System SafePlus Vileda- bezpieczeństwo przy sprzątaniu na najwyższym poziomie

Autor: Higma Service

Przedstawiamy nowe rozwiązanie w naszej ofercie- ściereczki jednorazowe, wykonane z mikrowłókna wraz z dozownikiem- system SafePlus marki Vileda.

prezentacja Vileda SafePlus

Ściereczki są wykonane z mikrowłókna i dodatkowo w procesie produkcyjnym naświetlane promieniami gamma dla jeszcze większego poziomu higieny.

Ściereczka usuwa plamy, kurz a nawet uporczywy brud taki jak zaschnięty płyn lub odciski palców. Przy użyciu tylko wody usuwają 99,51% BCoV (bydlęcy koronawirus) i 99,98% bakterii z czyszczonych powierzchni. Aby zapewnić higienę na najwyższym poziomie wystarczy użyć ściereczki ze środkiem czyszczących lub dezynfekującym, np. takim jaki jest  dotychczas używany. Przykłady tego jak sprzątać w zależności od swojej branży znajdziesz w artykułach Jak sprzątać w służbie zdrowia oraz Jak sprzątać siłownie i kluby fitness

Dozowniki wraz z ze ścierkami jednorazowego użytku są zaprojektowane do higienicznego czyszczenia stref wrażliwych.

SafePlus szczególnie dedykowany jest do takich pomieszczeniach jak: sale pacjentów, gabinety lekarskie, sale operacyjne, SPA i baseny, kuchnie oraz do czyszczenia sprzętu fitness

Zalety produktu:

  • Usuwa 99,98 bakterii i drobnoustrojów oraz 99,51% bydlęcego koronawirusa dzięki zawartości mikrowłókna
  • SafePlus jest naszym najbezpieczniejszym i najbardziej innowacyjnym systemem dozującym dostępnym na rynku
  • W razie potrzeby użyj wraz ze środkiem czyszczącym lub dezynfekującym
  • Bezpieczne i łatwe przygotowanie ścierek jednorazowego użytku z mikrowłókna

Rozwiązanie dostępne w 4 kolorach: czerwonym, zielonym, żółtym i niebieskim, oraz w 2 rodzajach: Mini i Maxi w zależności do systemu dozowania, w rozmiarze ściereczki 28×30 cm.( system mini 30 ściereczek, system Maxi 120 ściereczek)

 

  • System SafePlus Mini- dozownik mieści się na małej powierzchni i może być zamontowany na ścianie umożliwiając dostęp wszędzie tam gdzie jest potrzebny. Może być również zamontowany na wózku serwisowym Origo 2.
  • SafePlus Maxi z dozownikiem jest naszym najbezpieczniejszym i najbardziej innowacyjnym systemem dozującym. Zgrzewana folia, w której umieszczona jest rolka zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas przygotowywania oraz przechowywania- system z antybakteryjną samozamykającą się pokrywą gwarantuje, że nigdy więcej nie zostawisz otwartego dozownika. Elastyczna antybakteryjna pokrywa zachowuje swoje właściwości nawet po 80 cyklach w autoklawie

 

System SafePlus Maxi i SafePlus Mini są najbezpieczniejszymi i najbardziej innowacyjnymi systemem dozującym od Viledy Professional.

 

Wystarczy dodać wybrany środek czyszczący aby zapewnić higienę na najwyższym poziomie!

Mamy najlepsze rozwiązania higieniczne!

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości rozwiązań higienicznych do swojej firmy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać produkty najlepsze dla Twojego biznesu. Zadzwoń pod numer 774022050 lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.