Wynajem maszyn czyszczących? Nic prostszego!

Autor: Higma Service

Chcesz wynająć maszynę czyszczącą? Szukasz najbardziej optymalnej oferty? Nie chcesz poświęcać czasu na zbędne formalności i liczysz na doskonały efekt sprzątania? W Higma Service mamy dla Ciebie rozwiązanie, a jest nim usługa krótkoterminowego wynajmu maszyn!

Wynajem maszyn – dla kogo?

Krótkoterminowy wynajem maszyn czyszczących świetnie sprawdzi się we wszystkich miejscach, w których liczy się czystość i wysoki standard sprzątania. W związku z tym usługę kierujemy głównie do firm sprzątających oraz budowlanych, a także szkół i szpitali. Jeżeli firma czy instytucja, w której pracujesz stoi przed zadaniem jednorazowego doczyszczania powierzchni lub potrzebuje maszynę tylko na kilka miesięcy, to krótkoterminowy wynajem maszyn jest odpowiedzią na te potrzeby.

Krótkoterminowy wynajem maszyn – dlaczego warto?

Jednym z najważniejszych założeń usługi jest krótki okres wynajmu, od 1 do 12 miesięcy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie w sytuacji, gdy czeka Cię epizodyczne doczyszczanie powierzchni (np. po remontach). Świetnie sprawdza się również, gdy dotychczas używane urządzenie uległo usterce.

Co jeszcze sprawia, że krótkoterminowy wynajem maszyn to usługa przyjazna Klientowi? W Higma Service cenimy czas naszych Klientów. Dlatego też zapewniamy minimum formalności oraz możliwość rezerwacji maszyny czyszczącej. Ponadto dostarczymy urządzenie pod wskazany adres i oferujemy profesjonalne szkolenia personelu z obsługi maszyny.

Przygotowaliśmy też umowę, której podpisanie nie zobowiązuje do wynajmu urządzenia, ale z taką umową Klient może zamówić maszynę w każdej chwili i będzie ona dostarczona w ciągu 48 godzin.

 

Jak wynająć maszynę

Więcej szczegółów na temat usługi i funkcjonowania umowy znajdziesz w zakładce „Wynajem maszyn”.

Możesz także zadzwonić 609 901 280 lub napisz na adres g.tymoszko@higma-service.pl. Zapraszamy do kontaktu!

 

Jesteś zdecydowany?
1. Pobierz i przeczytaj wzór umowy

2. Wydrukuj umowę, w puste miejsce wpisz dane swojej firmy.

3. Prześlij dwie kopie na adres:

Higma Service Sp. z o.o.
Rodziewiczówny 13
45 -348 Opole

4. Czekaj na podpisaną przez nas umowę.

5. Ciesz się szybką możliwością wypożyczenia maszyny czyszczącej.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.