Wynajem Maszyn Taski - świetne rozwiązanie dla wszelkich firm i przedsiębiorstw!

Autor: Higma Service

Maszyny czyszczące to urządzenia, które spotkać możemy na co dzień w wielu miejscach. Przez właścicieli i użytkowników często są znane również pod innymi nazwami, takimi jak maszyny szorujące, maszyny do sprzątania czy też automaty czyszczące. Niezależnie od tego, której z nazw będziemy używać, głównym zadaniem maszyny czyszczącej pozostaje sprzątnięcie brudu z podłoża oraz umieszczenie go w miejscu specjalnie do tego przeznaczonym, którym może być zbiornik maszyny, miejsce na odpadki lub kosz na zanieczyszczenia.

Mocne strony maszyn czyszczących

Maszynowe mycie posadzek to idealny sposób na utrzymanie czystości w różnego rodzaju obiektach – rozpoczynając od szkół i urzędów, poprzez hale sportowe i markety, na halach magazynowych i produkcji kończąc. Bardzo ważną zaletą maszyn myjących jest fakt, że są one zdolne do równoczesnego szorowania, mycia i zbierania rozpuszczonego brudu do zbiornika. W zależności od wielkości maszyny oraz modelu, nie wymagają również częstej wymiany roztworu myjącego, co stanowi standardowy problem, jaki spotykamy w trakcie mycia ręcznego. Dzięki tym udogodnieniom, jedna maszyna myjąca bez problemu może zastąpić pracę kilku osób. Oznacza to, że mycie podłóg może być szybsze i prostsze, a jednocześnie równie skuteczne przy zachowaniu wysokiej jakości usługi. Używając maszyn myjących możemy wykorzystać zaoszczędzone zasoby ludzkie i czas w miejscach, w których człowieka nie da się zastąpić a maszyny nie mogą być zastosowane.

Rodzaje maszyn czyszczących

Przedstawiamy trzy podstawowe rodzaje maszyn czyszczących:
▶ maszyny czyszczące – zamiatarki: są wyposażone w jedną lub też kilka szczotek, które, współdziałając ze sobą, powodują, że luźne odpadki przesuwane są bezpośrednio do zbiornika maszyny czyszczącej, natomiast specjalne filtry sprawiają, że za urządzeniem nie gromadzi się pył. Maszyny czyszczące – zamiatarki, mogą być zasilane bateryjnie lub spalinowo.
▶ maszyny czyszczące – automaty: ten typ maszyn czyszczących działa na zasadzie naniesienia roztworu roboczego na powierzchnię, a następnie szorowaniu oraz zebraniu zanieczyszczeń przez listwę ssącą do zbiornika maszyny.
▶ maszyny czyszczące – szorowarki: są one dedykowane do usuwania powłok ochronnych oraz szorowania dużych ilości nawarstwionego brudu. W celu uzyskania najkorzystniejszego efektu, po użyciu szorowarki, konieczne jest zebranie oderwanego od powierzchni lub rozpuszczonego brudu odkurzaczem do zbierania wody.

Zapoznaj się z rozwiązaniami jakie oferujemy

Skontaktuj się z nami, po przedstawieniu Twoich potrzeb odnośnie maszyn czyszczących, nasi specjaliści przygotują dedykowaną dla Ciebie ofertę. Zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer 801 315 198 lub skontaktuj się z naszym Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży.