Kwestia czystości to temat niezmiennie aktualny i ważny w codziennym funkcjonowaniu każdego z nas. Nie dziwi więc fakt, że firmy i instytucje poświęcają coraz więcej uwagi temu zagadnieniu. Starają się też, by wszelkie ich działania związane z czyszczeniem powierzchni, przebiegały zgodnie ze standardami, a jednocześnie nie wymagały dużego nakładu czasu oraz pracy.

W związku z tym w Higma Service oferujemy Wam usługę krótkoterminowego wynajmu maszyn czyszczących. Do jakich zadań polecamy to rozwiązanie? Sprawdzi się ono wszędzie tam, gdzie czystość i higiena mają znaczenie. Usługa jest kierowana przede wszystkim do firm sprzątających, budowlanych, szkół i szpitali, a także do wszelkich firm i instytucji, stojących przed wyzwaniem doczyszczania powierzchni.

 

O usłudze

Do dyspozycji naszych Klientów mamy maszyny TASKI swingo 755b, 2500, które przez cały okres trwania usługi obejmuje gwarancja. Co ważne, wynajem jest krótkoterminowy i może trwać od 1 do 12 miesięcy, dlatego rozwiązanie świetnie sprawdzi się przy jednorazowych projektach, czy też w sytuacji, gdy używane wcześniej urządzenie uległo uszkodzeniu.

Co wyróżnia tę ofertę spośród innych, dostępnych na rynku? W trosce o oszczędność czasu naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość rezerwacji urządzenia i dostarczenia go pod wskazany adres. W naszej ofercie zawarliśmy również profesjonalne szkolenia personelu z obsługi urządzeń, które pomogą jeszcze bardziej usprawnić prace nad oczyszczaniem powierzchni. Ponadto zapewniamy minimum formalności oraz atrakcyjne ceny wynajmu.

W związku ze wspomnianym ograniczaniem formalności, stworzyliśmy możliwość podpisania umowy, która nie zobowiązuje do wynajmu maszyny, ale z taką umową Klient w każdej chwili może zamówić urządzenie i zostanie mu ono dostarczone w ciągu 48 godzin.

 

Przykład funkcjonowania umowy

Podpisujemy umowę na rok. Klient potrzebuje maszynę dwa razy w roku w celu doczyszczania powierzchni. Daje nam o tym znać i w ciągu 48 godzin urządzenie zostaje dostarczone pod wskazany adres. W przypadku braku podpisanej umowy czas oczekiwania wynosi od 7 do 14 dni.

Zastanawiasz się, do jakich zadań najlepiej nadają się proponowane przez nas maszyny? Kliknij poniższy link i zobacz, jak urządzenie TASKI swingo 755b sprawuje się w trakcie pracy.

 

Kliknij TUTAJ i pobierz prezentację, z której dowiesz się więcej na temat wynajmowanych maszyn.

„Tak! Ta oferta jest dla mnie”

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie krótkoterminowego wynajmu maszyn? Zadzwoń pod numer 609 901 280 lub napisz na adres g.tymoszko@higma-service.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zdecydowany?
1. Pobierz i przeczytaj wzór umowy

2. Wydrukuj umowę, w puste miejsce wpisz dane swojej firmy.

3. Prześlij dwie kopie na adres:

Higma Service Sp. z o.o.
Rodziewiczówny 13
45 -348 Opole

4. Czekaj na podpisaną przez nas umowę.

5. Ciesz się szybką możliwością wypożyczenia maszyny czyszczącej.

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.

 

Bądź na bieżąco!

Nasz newsletter to m.in. informacje o promocjach, wartościowe artykuły branżowe i produktowe. Wiadomości wysyłamy maksymalnie 2 razy w miesiącu.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości drogą elektroniczną.