Wyróżnienia dla Higma Service

Autor: Higma Service

W ostatnim czasie większość informacji, które docierają do każdego z nas dotyczy trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z powagi okoliczności. Dlatego też dzielimy się wiedzą z zakresu higieny, niezwykle pomocną w przeciwdziałaniu zakażeniom. Jesteśmy jednak zdania, że szczególnie w trudnych czasach warto dzielić się pozytywami, a do tych niewątpliwie należą niedawne wyróżnienia dla Higma Service w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. W związku z tym z radością informujemy, że nasze aktywności po raz kolejny doceniło Forum Odpowiedzialnego Biznesu w swoim Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”. Kolejne wyróżnienie to tytuł Firmy Dobrze Widzianej w konkursie organizowanym przez Business Centre Club.

„Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”

Forum Odpowiedzialnego Biznesu już po raz 18. opublikowało Raport „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki”. Co istotne, jest to najobszerniejszy w Polsce przegląd CSR, który zawiera blisko 1700 praktyk. Godny uwagi jest również fakt, że nasze przedsięwzięcia otrzymały wyróżnienia w następujących trzech obszarach:

  • „Praktyki z zakresu pracy”
  • „Środowisko”
  • „Zaangażowanie społeczne w rozwój społeczności lokalnej”.

Zainteresowanym tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu i samego raportu polecamy artykuł FOB. Znajdziesz w nim szersze omówienie praktyk wyróżnionych w Raporcie i tendencji CSR zauważalnych w minionym roku.

wyróżnienia

Tytuł Firmy Dobrze Widzianej, czyli wyróżnienia BCC dla firm

Business Centre Club to organizacja niezwykle bliska higmowskiemu sercu, gdyż jako członek klubu nieustannie dążymy do wyznaczanych przez niego najwyższych standardów biznesowych. Tym bardziej cieszy nas fakt, że działania te po raz kolejny zostały zauważone i docenione przez kapitułę konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Podobnie do wyżej opisanego Raportu FOB, konkurs BCC ma na celu promocję społecznej odpowiedzialności biznesu, a także firm, które wykazują zaangażowanie w tym obszarze. W konkursie oceniane są m.in. polityka firmy wobec pracowników czy komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna firmy nt. działań CSR.

wyróżnienia

 

Bądźmy w kontakcie

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za powyższe wyróżnienia, a także gratulujemy innym firmom docenionym przez FOB i BCC. Tymczasem zabieramy się do dalszej pracy i zapraszamy do obserwowania naszych działań na profilach na Facebooku i LinkedIn.