Zamiatarki Taski - podstawa w jesiennych porządkach

Autor: Higma Service

Gdy za oknami mamy jesień to znak, że nadszedł czas na porządki.  Nic tak nie niszczy estetycznego efektu i nie przyćmiewa pięknego widoku, jak zabrudzone chodniki i alejki. Nieocenione są w takim przypadku zamiatarki Taski. To niezrównana wydajność oraz prostota użytkowania. Opatentowany mechanizm dwu szczotek walcowych (TRS) w połączeniu ze zintegrowanym systemem zasysania. Pozwala to na użytkowanie maszyn wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, na różnych rodzajach podłóg. Nowoczesne i trwałe zamiatarki TASKI oszczędzają cenny czas i upraszczają pracę!

 

Zalety zamiatarek

  • Prosta, intuicyjna obsługa

Czytelny panel sterujący i prosta obsługa zamiatarki pozwalają na szybkie wdrożenie nowych operatorów oraz na dłuższą pracę bez przestojów.

  • Wszechstronne zastosowanie

Zamiatarki TASKI balimat to doskonałe rezultaty zamiatania twardych, płaskich powierzchni wewnątrz (podłogi twarde i podłogi tekstylne) jak i na zewnątrz budynków.

  • Wygoda i ergonomia pracy

Regulowana rękojeść ułatwia pracę i przechowywanie zamiatarek prowadzonych. Maszyna samojezdna posiada wygodne siedzisko operatora oraz czytelny, intuicyjny panel.

  • Niezrównana wydajność

Nowoczesne i wytrzymałe zamiatarki TASKI posiadają dużą szerokość pracy i pojemnik na zanieczyszczenia – by zaoszczędzić cenny czas i ułatwić pracę!

  • Mechanizm dwu szczotek walcowych (TRS)

Opatentowany mechanizm dwu szczotek walcowych (TRS – Twin Roller System) zapewnia doskonałe rezultaty zamiatania na różnych rodzajach powierzchni płaskich. 2 szczotki walcowe pracujące w przeciwnych kierunkach przenoszą zanieczyszczenia z pierwszej szczotki na drugą i dalej transportują je do tyłu, do pojemnika. Miotły boczne (jedna lub dwie) wspomagają pracę szczotek walcowych, zbierając zanieczyszczenia z krawędzi / zakamarków i przenosząc je w zasięg szczotek walcowych.

 

 

Dobra i nowoczesna maszyna nie może stanowić jedynie użytecznego urządzenia czyszczącego. Aby mogła ona w pełni usatysfakcjonować użytkownika, musi również zapewnić mu odpowiedni komfort pracy i obsługi. Dopiero dzięki zastosowaniu rozwiązań, które ułatwiają zarówno pracę, jak i obsługę maszyny, staje się ona urządzeniem, które może być optymalnie wykorzystane do pracy, do jakiej zostało przeznaczone.

Wybierz idealną maszynę do Twoich potrzeb

Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem 801315198 lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!