Kulinarne wyzwanie i inspirujące spotkania

Autor: Higma Service

Kolejne spotkanie firmowe za nami! To już czwarte, które odbyło się osobiście. Dla naszego zespołu było to wyjątkowe wydarzenie, które dodatkowo urozmaicono nietypowym, ale bardzo inspirującym popołudniem – tym razem skupionym na kulinarnej sztuce.

Przed naszym firmowym spotkaniem przygotowaliśmy specjalne wyzwanie kulinarne, idealnie wprowadzające nas w klimat zbliżających się świąt. Tym razem tematem przewodnim było przygotowanie i sztuka obróbki ryb. To nie tylko umiliło nam czas, ale także było świetnym przygotowaniem na nadchodzące świąteczne klimaty.

W piątek gościliśmy dwóch gości, z którymi odbyliśmy spotkania dedykowane Działowi Sprzedaży. Naszymi ekspertami byli Pani Anna Martyka, posiadająca ponad dwie dekady doświadczenia w segmencie HoReCa oraz Pan Tomasz Kunstler, hotelarz, restaurator i sommelier o bogatej historii zawodowej.

Spotkanie z Panią Anną Martyką skupiło się na procesach zamówień w branży hotelarskiej, przynosząc niezwykle cenne spostrzeżenia. Z kolei rozmowy z Panem Tomaszem Kunstlerem koncentrowały się na kluczowych czynnikach sukcesu w relacjach handlowych, co stanowi istotną inspirację dla naszych działań biznesowych.

Następnie odbyło się comiesięczne spotkanie firmowe dla całego zespołu HS, podczas którego dokonaliśmy podsumowania minionego miesiąca pracy oraz aktualnych projektów.

Poniżej znajdują się zdjęcia z wyjątkowych warsztatów kulinarnych. 👇👨‍🍳👩‍🍳