Styczniowe spotkanie firmowe Higma Service

Autor: Higma Service

Piątek, 12.01.2024r.  był niezapomnianym dniem, pełnym kluczowych momentów. Rozpoczęliśmy nasze spotkanie od fascynującej podróży przez 2023 rok, zatopieni w filmowych retrospekcjach, które ukazały różnorodność i intensywność przeżyć.

To nie było zwykłe podsumowanie. Była to doskonała okazja do refleksji nad naszymi osiągnięciami, wyznaczania nowych celów i doceniania naszych Jubilatów. Trzy osoby, które z nami dzielą firmową podróż od lat, obchodziły swoje jubileusze stażu pracy. Po emocjonalnym rozpoczęciu spotkania przyszedł czas na praktyczną stronę rozwoju. Warsztaty pt. „Zróbmy to!” były oparte na sprawdzonej metodzie improwizacji, prowadzonej przez doświadczonego trenera Piotra Węglarza z Wytwórni Improwizacji. To nie tylko inspirujące zajęcia, lecz również stały element naszej codziennej rutyny, wpływający na kreatywne podejście do każdego wyzwania.

Spotkanie było również momentem, w którym skrupulatnie omówiliśmy priorytety i cele na rok 2024. Analiza i planowanie były kluczowymi elementami, które pozwoliły nam wyznaczyć kurs na dalszy rozwój i sukcesy. Po zakończeniu oficjalnej części, wieczorem spotkaliśmy się mniej formalnie. Wieczór nabrał tempa w atmosferze integracji, wypełniony emocjonującą grą w bilard, rytmiczną muzyką i niekończącą się dobrą zabawą. To wyjątkowe spotkanie nie tylko umożliwiło nam omówienie kwestii zawodowych, ale również stworzyło przestrzeń do dzielenia się wspomnieniami i budowania jeszcze silniejszych więzi w zespole.

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia. 📸