Tork w kolorze naturalnym, czyli produkty z recyklingu dla higienicznej przyszłości

Autor: Higma Service

Przedstawiamy nową linię produktów Tork, która nie tylko służy higienie, ale również wpisuje się w zrównoważony rozwój naszych łazienek.

Ta sama wysoka jakość – w nowym kolorze

Jasnobrązowy kolor, który z pewnością przyciąga uwagę, ma swoje źródło w zastosowaniu kartonów z recyklingu jako jednego ze źródeł włókien. To wybór, który zyskał aprobatę 83% pracowników biurowych i gości restauracji, którzy zgadzają się, że wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu w produkcji ręczników papierowych jest nie tylko krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju, ale także doskonałym sposobem na pokazanie zaangażowania w ochronę środowiska.

 

Ta innowacyjna linia produktów Tork została przyjęta bardzo entuzjastycznie przez użytkowników. Aż 87% gości restauracji jest zwolennikami idei recyklingu produktów jednorazowego użytku do produkcji ręczników papierowych. Z kolei 85% pracowników biurowych deklaruje gotowość do używania papieru toaletowego w naturalnym kolorze. Pod warunkiem, że będzie on tak samo wysokiej jakości, jak tradycyjne produkty, do których są przyzwyczajeni.*

 

Recykling w praktyce

Co sprawia, że produkty Tork wyróżniają się na tle innych? Przede wszystkim, oferują pełen asortyment wydajnych i niezawodnych systemów dozowników oraz ekologicznych produktów papierowych. Co więcej, wszystkie produkty Tork wykonane są w 100% z włókien pochodzących z recyklingu. Od 30% do 50% materiału stanowią kartony poddane recyklingowi. Ponadto, ręczniki do rąk Tork w naturalnym kolorze są zgodne z usługą recyklingu Tork PaperCircle®, co zapewnia pełne wsparcie dla idei zrównoważonego rozwoju. Certyfikaty, takie jak EU Ecolabel i Forest Stewardship Council® (FSC®), potwierdzają, że produkty Tork są wytworzone z właściwie zarządzanych źródeł. Certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością w przypadku ręczników do rąk sprawia, że są one jeszcze bardziej wszechstronne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Tork nie tylko dostarcza produkty higieniczne, ale także wspiera dbałość o środowisko, co jest niezwykle istotne w dzisiejszych czasach. To nie tylko krok w kierunku czystszych łazienek, ale także aktywny udział w ochronie naszego środowiska.

*Badania z udziałem użytkowników przeprowadzone w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji wśród pracowników biurowych i gości restauracji w kwietniu 2022 r

Przeczytaj także: 

 

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości rozwiązań higienicznych do swojej firmy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać produkty najlepsze dla Twojego biznesu. Zadzwoń pod numer 801 315 198 lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.