Vermop Twix- szybkie, skuteczne i profesjonalne mycie podłóg

Autor: Higma Service

Vermop Twix jest odpowiada na potrzeby związane z szybkim i skutecznym myciem i wycieraniem podłóg. Jest ewolucją systemu Twixter. Dedykowany do małych i średnich powierzchni. Dodatkową zaletą jest możliwość szybkiego mycia schodów.

Mopy systemu Vermop Twix doskonale sprawdzą się w gęsto zastawionych miejscach, tam gdzie należy szybko posprzątać.

Uchwyt z mopem wkłada się do prasy, która poprzez ściskanie usuwa nadmiar roztworu roboczego- bez zdejmowania mopa z uchwytu. Należy pamiętać o wcześniejszym wypłukaniu brudu, który nagromadził się we włóknach mopa.

Mop zakłada się na uchwyt bezdotykowo oraz praktycznie jednym ruchem mop zdejmuje się  z uchwytu. Do uchwytu można zamontować regulowany kij. Miejsce montażu przegubu kija w uchwycie pozwala na sprawne operowanie całym zestawem i łatwiejsze wykonywanie ruchów ósemkowych, tak pożądanych przy profesjonalnym sprzątaniu. Ułatwia to prowadzenie szkoleń i wdrożenia pracowników a także poprawia ergonomię pracy i polepsza efektywność sprzątania.

Uchwyt Vermop Twix ma szerokość 30 cm, co przy pracy dwoma stronami mopa pozwala za jednym razem umyć powierzchnię około 20 m2 . Mopy Twix występują w różnych wersjach. Są wykonane z bawełny, poliestru lub mieszanki włókien- w zależności od zakresu prac lub sprzątanej powierzchni można zastosować odpowiedni rodzaj mopa.

 

Uchwyt i mop Vermop Twix można połączyć z wózkiem Twix chrom.

Zastosowanie takiego zestawu zapewni wysokie efekty jakościowe i sprawną pracę. Wózek posiada 2 osobne kuwety- na czysty roztwór roboczy i brudną wodę do płukania mopa oraz prasę. W przypadku chęci rozbudowy systemu, można zastosować ten system na wózkach z serii Shopster. Wózki Shopster zapewnią pracownikom służb porządkowych autonomiczność- dzięki rozbudowanym schowkom, systemowi wiader, dodatkowemu wyposażeniu.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami lub Działem Obsługi Klienta. Jeżeli chcesz zobaczyć system Vermop Twix na żywo, proponujemy umówienie pokazu, w dogodnym terminie. Zgłoś się do nas!

Od 1 czerwca system Twix możesz kupić w promocyjnej cenie- ulotka do pobrania tutaj.