Bezpieczna dezynfekcja rąk marki Diversey

Autor: Higma Service

Z oczywistych względów środki do dezynfekcji rąk to teraz produkty pożądane w każdym miejscu, w którym są ludzie. Dlatego też niejednokrotnie spotykamy się z ofertami środków dalekich od przyjętych norm, a czasami nawet szkodliwych dla zdrowia. Skuteczna i bezpieczna dezynfekcja rąk pozwoli zadbać o zdrowie pracowników czy klientów, nie powodując przy tym niepożądanych skutków.

Bezpieczna dezynfekcja rąk z marką Diversey

W niełatwym dla wielu czasie pandemii naturalną sprawą jest, że wiele miejsca poświęca się zdrowiu. Niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma, ten temat dotyczy również Ciebie, Twoich pracowników i klientów. Dlatego w walce o dobrą kondycję i przyszłość, zarówno ludzi, jak i działalności, stawiaj tylko na sprawdzone i przebadane rozwiązania i środki.

Jednym z bezpiecznych środków do dezynfekcji rąk jest płyn Soft Care Des E-Spray marki Diversey. Jest to preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk na bazie alkoholu (etanol 71.5%). Etanol jest substancją dezynfekującą, skuteczną przeciwko florze rezydującej i przejściowej takiej jak bakterie (np.: MRSA) oraz drożdże. Jest on skuteczny zarówno wobec wirusów otoczkowych jak wirus grypy, ale również wobec wirusów bezotoczkowych jak Norowirus i Adenowirus. Preparat uzyskał pozwolenie MZ nr 6784/16 na obrót produktem biobójczym i sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach szpitali czy innych obiektów służby zdrowia. Może być stosowany także w gastronomii, przemyśle spożywczym i wielu innych miejscach. Co istotne, preparat jest bezzapachowy, charakteryzuje się niską lepkością i ma w składzie substancje nawilżające (mimo wszystko pamiętaj o właściwej pielęgnacji). Ważne jest również, że produkt posiada kartę charakterystyki, wspomniane pozwolenie biobójcze i szeroki opis zastosowania.

 

bezpieczna dezynfekcja rąk

Soft Care Des E-Spray w Higma Service

Już 6 maja 2020 opisany wyżej produkt będzie dostępny w Higma Service, w 5-litrowych kanistrach. Zależy Ci na skutecznej i bezpiecznej dezynfekcji rąk? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta lub Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy też na nasze firmowe profile na Facebooku i LinkedIn, gdzie znajdziesz informacje o produktach, promocjach, a także pomocne artykuły na temat higieny i czystości.

 

Dokumenty do pobrania

Karta charakterystyki Soft Care Des E Spray 

Opis produktu Soft Care Des E Spray 

Pozwolenie na obrót środkiem biobójczym