Nowe, udoskonalone ściereczki z rodziny MicroTuffs

Autor: Higma Service

Marka Vileda Professional ulepszyła ściereczki z mikrofibry, aby spełnić wszystkie wymagania związane ze sprzątaniem. Nowe ścireczki MicroTuff: MicroTuff Base, MicroTuff Swift i MicroTuff Plus są dostępne w trzech różnych wersjach, w 4 kolorach: niebieski, zielony, żółty oraz czerwony.  Ściereczki gwarantują maksymalną wydajność i czystość mikrofibry oraz doskonałą higiene i trwałość skutecznego czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni we wszystkich obszarach. Można je prać do 300 – 500, a nawet 700 razy dzięki czemu otrzymały certyfikat Nordic Swan Ecolabel. Certyfikat ten potwierdza, że są bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Ściereczki MicroTuff nadają się zarówno do czyszczenia wstępnego, jak również do metody wiaderkowej oraz spryskiwacza.

Rodzaje ściereczek MicroTuff

MicroTuff Base

Nowa ściereczka MicroTuff Base została zaprojektowana dla użytkowników, którzy potrzebują uniwersalnej ściereczki z mikrowłókien z dobrą wydajnością sprzątania wszystkich typów powierzchni. Wysoki poziom wchłaniania oraz wydajność usuwania rozlanych płynów sprawia, że produkt doskonale się sprawdza w codziennym użytkowaniu. Ściereczka może być używana na mokro, zwilżona oraz na sucho. MicroTuff Base zapewnia wysoką jakość i trwałość, wytrzymuje pranie do 300 razy w pralce automatycznej w temperaturze 60°C.

MicroTuff Swift 

To doskonały wybór dla tych, którzy szukają dodatkowej wydajności i chłonności. Wyjątkowo drobna struktura z mikrofibry z dużą siłą czyszczącą do zwiększonej objętości łączy w sobie doskonałą higienę i trwałość. Ściereczka usuwa do 99,99% koronawirusa bydlęcego z powierzchni winylowych, co potwierdziły testy przeprowadzone w niezależnych laboratoriach. Skuteczność czyszczenia jest zachowana nawet w przypadku pominięcia detergentów. Dzianina MicroTuff Swift zapewnia bardzo wysoką chłonność rozlanych cieczy i silne zbieranie cząsteczek. Maksymalna temperatura prania wynosi 95°C.

MicroTuff Plus 

MicroTuff Plus została stworzona z myślą o perfekcjonistach. Jej doskonała objętość i wygodny, miękki chwyt dzięki wyjątkowo delikatnej mikrofibrze gwarantuje najwyższą chłonność i pokrycie. Dlatego doskonale zbiera również cząstki i równomierne usuwa tłuste zabrudzenia na wszystkich rodzajach powierzchni. Ściereczka usuwa do 99,99% bydlęcego koronawirusa z powierzchni winylowych. Produkt długo utrzymuje kolory oraz posiada długi cykl życia, wytrzymuje proces prania do 700 razy.

 

Przeczytaj także

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości rozwiązań higienicznych do swojej firmy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać produkty najlepsze dla Twojego biznesu. Zadzwoń pod numer 801 315 198 lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.