r-MicroTuff Swift - Najwyższej klasy jakość czyszczenia

Autor: Higma Service

Vileda jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań do utrzymania czystości stworzył ściereczkę wykonaną w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Ściereczka jest skuteczna i trwała, zapewniając taki sam efekt, jak produkt z włókien pierwotnych. r-MicroTuff Swift bez trudu usuwa takie zabrudzenia, jak tłuste odciski palców i pozostałe zabrudzenia bez użycia środków chemicznych.

Zastosowanie

Ze względu na materiał może być używana do każdego rodzaju powierzchni, gdzie istnieje potrzeba szybkiego i skutecznego czyszczenia. Bezsprzecznie jest to uniwersalny produkt, który można wykorzystać do wstępnego przygotowania powierzchni jak i do tradycyjnego mycia. Ściereczki r-MicroTuff Swift można stosować na sucho, wilgotno i mokro.  Dlatego ściereczka z łatwością usunie takie zabrudzenia, jak tłuste odciski palców i pozostałe zabrudzenia. Dzięki bardzo cieniutkim mikrowłókną dosłownie zdrapuję i wchłania brud z powierzchni nie pozostawiając za sobą nawet drobniutkich kropelek wody. W rezultacie oszczędzamy czas i pieniądze i możemy wykonywać swą pracę bez używania środków chemicznych lub używając minimalnych ilości.

W razie zabrudzenia w trakcie czyszczenia należy zmienić stronę tkaniny na inną. Litera „r” przed nazwą produktu oznacza, symbol odpowiedzialności, oszczędnego gospodarowania zasobami oraz recyklingu. Dodatkowo posiada ekologiczny certyfikat Nordic Swan Ecolabel, potwierdzający, że materiał jest bezpieczny dla użytkowników i środowiska.

Plusy produktu

  •  zapewnia 100% mocy czyszczącej mikrofibry
  • Korzystając ze ściereczek usuniemy do 99,9% koronawirusów BCoV z powierzchni winylowych, zgodnie z testami przeprowadzonymi przez niezależne laboratorium
  • wysoka zdolność zbierania cząsteczek
  •  chłonna, doskonała na rozlane płyny
  •  żywotność produktu do 500 prań
  • 2 butelki pet o pojemności 0,5l  są ponownie wykorzystywane, dzięki czemu powstaje 1 ściereczka do sprzątania

W rezultacie korzystając ze ściereczki zapewniamy moc, wydajność oraz gwarancję najwyższej czystości.

Każda ściereczka ma inny kolor, który odpowiada innej powierzchni i jej funkcjonalności. Kolor zielony odpowiada za czyszczenie powierzchni płaskich jak szafy i blaty; żółta jest przeznaczona do czyszczenia kuchni i jej elementów; niebieska do powierzchni szklanych a czerwona do łazienek, toalet i sanitariów.

Zobacz również :

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości rozwiązań higienicznych do swojej firmy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać produkty najlepsze dla Twojego biznesu. Zadzwoń pod numer 801 315 198 lub skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.