Oszczędzaj cenne zasoby dzięki Vermop

Autor: Higma Service

Vermop jest jednym z wiodących międzynarodowych producentów produktów, systemów i rozwiązań dla profesjonalnego utrzymania czystości. Marka przywiązuję szczególną wagę dla przyjaznej dla środowiska orientacji produktu. Dlatego stosuje wyłącznie wysokiej jakości surowce i przemyślane konstrukcje, które pomimo swoich różnic mają jedyną wspólną cechę – zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i ochronie zasobów.

Zrównoważony rozwój a produkcja

Dla maki jakość i trwałość są tak samo ważne. Indywidualnie konfigurowanie, poszczególne komponenty mogą być wymieniane w przypadku zmieniających się wymagań lub zmiany obiektu. Zaangażowanie na rzecz ludzi i przyrody przynosi wymierne korzyści dla wszystkich. W związku z tym wszystkie zakłady Vermop są zasilane w 100% ekologiczną energią elektryczną. W celu zapewniania jak najlepszego standardu, pracownicy firmy wytwarzają produkty wykorzystując zasoby z recyklingu.

Przykładami produktów dzięki którym można wnieść istotny wkład w ochronę zasobów naturalnych to m.in. wózek do sprzątania Equipe. Wózek ten posiada wiadra i pojemniki, które zostały wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu. Co więcej ochrona naturalna zasobów często zaczyna się tam, gdzie najmniej można się jej spodziewać. Podobnie jak wózek Equipe, mopy Vermop spełniają najsurowsze wymagania w zakresie ochrony środowiska i jakości. Mop Ceran umożliwia usuwanie brudu na sucho, co jest szczególnie ekologiczne. Mop nie wymaga zużycia zasobów jak woda czy środki czyszczące. A to wszystko dzięki efektowi elektrostatycznemu wysokiej jakości mikrowłókien, zanieczyszczenia jak włosy, kurz są wchłaniane bez pozostałości i zatrzymywane na powierzchni przędzy strukturalnej. Produkt ten coraz częściej jest stosowany w obszarach wrażliwych pod względem higienicznym, w takich obiektach jak szpitale.

 

Chemia ekologiczna

Produkty czyszczące Eco zostały opracowane na bazie surowców odnawialnych. Charakteryzują się one wysoką jakością i są w pełni biodegradowalne, co odzwierciedla zaangażowanie firmy w ekologię. Ekologiczne środki czyszczące zapewniają minimalne zużycie produktu m.in. dzięki zastosowaniu technologii dozowania przy maksymalnej różnorodności zastosowań. Wszystkie produkty serii Eco posiadają ekologiczne oznakowanie w postaci certyfikatu Unii Europejskiej – Ecolabel.

Zobacz także

Jeśli zainteresował Cię poruszany wyżej temat lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekologicznych środków czystości, zapraszamy do kontaktu. Możesz zadzwonić do naszego Biura Obsługi Klienta pod numer 801 315 198. Czekają na Ciebie również nasi Regionalni Kierownicy Sprzedaży – kontakt znajdziesz tutaj.