Udoskonalony wózek Equipe

Autor: Higma Service

Wózek Equipe to najbardziej funkcjonalny, najbardziej ekonomiczny, ergonomiczny i higieniczny wózek, który do tej pory istniał. Imponuje nie tylko wzornictwem ale również wysoką jakością. Jego sprytna koncepcja konfiguracji pozwala również na ponad milion indywidualnych ustawień. Dzięki kompletnej gamie produktów od małych, po duże spełni profesjonalnie wszystkie wymagania techniczne, jak i przestrzenne.

Efekty w szybkim tempie

Wózek Equipe został opracowany na podstawie najnowszej wiedzy ergonomii. Dostosowuje się on w prosty sposób do różnego wzrostu pracowników. Pozycję i wysokość pojemników można indywidualnie regulować, a wszystkie funkcje i urządzenia są łatwo dostępne i korzystne dla pleców. Wózek posiada uchwyt z regulacją wysokości, za pomocą przycisku możemy uzyskać aż pięć wysokości roboczych. Umożliwia to dostosowanie uchwytu do każdej osoby.

Wózek świetnie się sprawdzi w najbardziej wymagających obszarach sprzątania. Jego gładkie powierzchnie oraz zamknięte pojemniki i kółka minimalizują ryzyko rozprzestrzeniania się zarazków. Zoptymalizowane kółka o wymiarach 125 mm dzięki czemu wózek Equpire porusza się lekko również z pełnym obciążeniem. Jest cichy, można go stosować w środowiskach wrażliwych na hałas jak szpitale. Co najważniejsze na kółkach nie pozostają zanieczyszczenia jak np. włosy. Co więcej wózek zapewnia doskonałą przestronność poprzez składane elementy oraz elastyczne rozmieszczenie urządzeń i funkcji, co zapewnia dodatkowe miejsce. Przykładem jest rozłączenie pojemnika utylizacyjnego jednym kliknięciem od pozostałej części wózka. Natomiast składany pojemnik utylizacyjny zmniejsza zajmowaną powierzchnię o 30%.

Jednolity system zamykania

Uniwersalny klucz może zamknąć wszystkie zamki w wózku jak: drzwi, system toolbox oraz pojemnik na chemię. Umożliwia on również bezpieczne przechowywanie i zapobiega dostępowi dla osób nieupoważnionych. Dzięki pojemnikowi o przechowywania uzyskano wizualne atrakcyjny wygląd.

Duża pojemność załadunkowa można konfigurować z indywidualnym potrzebami wykorzystania. Środki do codziennego sprzątania są więc schowane i gotowe do transportu w łatwych do wysuwania pojemnikach. Dzięki temu zmniejszymy liczbę wykonywanych czynności, zapewniając elastyczną i oszczędną czasowo pracę. Inteligentny system Multiwand zapewnia maksymalną wydajność wózka Equipe. Łącznie  17 przegród oferuje niezliczone możliwości uzupełnienia wózka pojemnikami pojemności 5, 15 lub 35 l. Pojemniki można układać w dowolnej kombinacji w zależności od transportowanych materiałów. Co więcej, Multiwand sprawia, że wnętrze wózka Equipe można teraz łatwo zdezynfekować jedynie poprzez wytarcie. Dzięki swojej modułowej koncepcji wózek Equipe można skonfigurować zgodnie z najróżniejszymi wymaganiami. To kolejny dowód na to, że VERMOP na pierwszym miejscu stawia zawsze higienę i bezpieczeństwo.

Warto przeczytać:

Zapraszamy do kontaktu z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży lub z Działem Obsługi Klienta tel. 801 315 198