Ręczniki w toalecie nigdy się nie skończą!

Autor: Higma Service

Czy to możliwe, aby w miejscach o dużym natężeniu ruchu zadbać prawidłowo o czystość łazienkach? Bez zwiększenia ilości personelu, wydajności pracowników i większych nakładów pracy? Czystość w łazienkach jest często wizytówką całego obiektu, gdyż doznania użytkowników przekładają się na całościową opinię i udzielaną później rekomendację.

71% osób przebywających w miejscach o dużym natężeniu ruchu miało niemiłe doświadczenia w łazienkach

Bardzo dużym wyzwaniem jest utrzymanie czystości w miejscach, gdzie natężenie ruchu w ujęciu dziennym jest wyższe niż 300 osób dziennie. Są to stadiony, teatry, areny, kina czy filharmonie. Korzystanie z toalety w takim miejscu wiąże się z długimi kolejkami i obawami użytkowników dotyczących czystości. Z tego powodu wiele osób rezygnuje z potrzeby korzystania, nie spożywa napojów czy jedzenia.

System niekończących się ręczników

Tork PeakServe czyli dozownik na ręcznik papierowy, który nigdy się nie skończy! Został zaprojektowany tak, aby pomieścić większe ilości listków. Takie rozwiązanie pozwala na osuszenie rąk około tysiąca osób przy wykorzystaniu 2100 listków. Dozownik można uzupełnić w każdej chwili. Jest to ogromy plus, gdyż serwis przy tak dużym natężeniu ruchu często nie jest w stanie przewidzieć momentu, kiedy skończą się ręczniki. Pusty dozownik to dla użytkowników toalet bardzo duże rozczarowanie, co przekłada się na opinie na temat obiektu. Dzięki zastosowaniu PeakServe zmniejsza się również czas poświęcony na wysuszenie rąk.

Badania wskazują, że aby to zrobić wystarczą 3 sekundy w porównaniu do co najmniej 12 sekund spędzonych przy suszarce do rąk.

Minimalizacja czasu sprzątania i sprawny przepływ osób w toaletach to zadania, które ma realizować system PeakServe. Jest kompatybilny z ręcznikami do rąk Tork PeakServe® Continuous®, które mają bardzo dobrą wydajność – 2100 ręczników, dozowanych szybko, bez zakłóceń. Dużym plusem jest także transport i magazynowanie, gdyż skompresowane ręczniki zajmują mniej miejsca!

  • skompresowanie oznacza 250% więcej ręczników do rąk, zapobiega pustym dozownikom
  • łatwe uzupełnianie – pobierz instrukcję i zobacz jakie to proste!
  • większa elastyczność w zarządzaniu czasem personelu sprzątającego oraz utrzymaniu czystości, a nie koncentracja na ciągłym uzupełnianiu braków
  • jedna z największych pojemności na rynku – ponad 2100 ręczników w dozowniku
  • zmniejszenie czasu potrzebnego na uzupełnianie

Testuj za darmo nawet przez miesiąc!

Tork PeakServe® to rozwiązanie dla świadomych klientów, którzy prócz optymalizacji kosztów dostrzegają również inne problemy związane z prowadzeniem biznesu. Dbałość o wizerunek obiektu i pozytywne doznania klientów to jeden z najważniejszych problemów, które może rozwiązać Tork PeakServe®.

250% więcej ręczników, mniej uzupełniania i poprawa płynności w łazience!

Warto na samym początku zidentyfikować również inne problemy, z którymi mogą się borykać obiekty. Regionalny Przedstawiciel Handlowy z Higma Service pomoże w określeniu najbardziej newralgicznych obszarów takich jak wypadające ręczniki, puste dozowniki czy długie kolejki do toalet. Po rozmowie i określeniu oczekiwań wobec nowych rozwiązań, klient może się zdecydować nawet na miesiąc darmowych testów. Taki czas stosowania dozowników zaopatrzonych w odpowiednie produkty, a także realizacja testów zgodnie z ustaleniami, wykaże same plusy z zastosowania systemu: zmniejszenie kosztów, zwiększenie czystości w łazienkach, poprawa płynności ruchu oraz lepszy wizerunek całego obiektu. Doskonale widać, które rozwiązanie jest bardziej korzystne zarówno dla użytkowników toalet, jak i osób sprzątających.

Wybierz dozowniki i wkłady, które odpowiadają Twoim potrzebom. Chcesz przeprowadzić darmowe testy? Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży  Produkty możesz również zamawiać poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (eBOK).