Ręczniki papierowe - nasz asortyment

Wydajność i jakość ręczników papierowych ma bardzo duże znaczenie, zarówno dla użytkowników jak i osób dbających o czystość. Uzupełnianie dozowników powinno być regularne, a także nie wpływać na ruch w toaletach. Ma to ogromne znaczenie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie w ciągu dnia przez toalety przewija się kilkaset osób. Użytkownicy toalet nie lubią pustych dozowników i rozrywających się ręczników, natomiast wyzwaniem osób sprzątających jest regularne dostarczanie wkładów i dbanie o czystość w łazienkach. Choć ręcznik papierowy to jeden z powszechniejszych produktów to jednak ma duże znaczenie w kontekście wrażeń użytkownika i może pozostawić miłe doświadczenia.

Prezentujemy szeroki wybór ręczników papierowych. Znajdują one zastosowanie w każdej branży sektora prywatnego i publicznego, pomagając zachować wysokie standardy higieny. Szczególnie ważna jest ich obecność w toaletach o dużym natężeniu ruchu. Nie powinno ich zabraknąć w podajnikach, żeby użytkownicy mieli możliwość umycia rąk. Ręczniki papierowe powstają z chłonnej celulozy, które są odporne na zamoknięcie. Niektóre, na przykład polecane ręczniki Tork, dodatkowo mają odciśnięte miłe dla oka wzory. Estetyki nigdy zbyt wiele w naszym otoczeniu.

W całości składają się z celulozy lub makulatury, stanowiąc ekologiczne rozwiązanie. Natomiast o ich higienicznych walorach świadczy to, że są jednorazowego użytku.

Ręczniki papierowe zz

Najpopularniejszym i zarazem najbardziej uniwersalnym rodzajem omawianych produktów są ręczniki papierowe zz. Znamy je dobrze pod postacią listków. Wygodnie się je wydziela – każdorazowo pobierzemy akurat tyle cząstek, ile będziemy potrzebowali. Produkty te różnią się między sobą pod względem poszczególnych parametrów. Dotyczy to ich gramatury, ilości listków w składzie czy choćby koloru. Dopasujesz zestaw zgodnie z prowadzoną działalnością.

Ręczniki papierowe do podajnika

Toalety budynków użyteczności publicznej oraz prywatnych przedsiębiorstw coraz częściej zaopatrywane są w ręczniki papierowe. Mieszczą się zwykle w wygodnych w obsłudze podajnikach. Wystarczy lekko pociągnąć za skrawek papieru, aby wybrać jego odpowiednią ilość. Obudowa urządzenia odznacza się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Co ciekawsze modele zamykają się na klucz oraz mają wizjer, poprzez który łatwo kontrolować dostępność ręczników.

Ręczniki papierowe a suszarki

W porównaniu do suszarek ręczniki higieniczne są częściej zalecanym środkiem do zachowania higieny dłoni. Jak wykazały badania – elektryczne suszarki, nawet te najlepsze, przenoszą bakterie, podczas gdy ręczniki je zbierają.

Ręczniki kuchenne

Ręczniki papierowe sprawdzają się równie dobrze w dziale gastronomii. Nazywamy je wówczas kuchennymi. W tym wypadku zdecydowanie rzadziej korzysta się z podajników, stawiając na ręczniki w rolkach. Są niezbędnym wszędzie tam, gdzie pracownicy mają kontakt z żywnością. Zachowanie wysokiego poziomu higieny i czystości w tego typu punktach należy do kluczowych spraw. Ręczniki kuchenne świetnie nadają się nie tylko do osuszania rąk, ale również wycierania wszelkich przyborów kuchennych, blatu czy niektórych produktów spożywczych. Ze względu na swą chłonność pochłaniają nadmiar tłuszczu!

Ręczniki papierowe – produkt potrzebny w każdej firmie!

Ręcznik papierowy

Jesteś zainteresowany ofertą ręczników papierowych?

Zadzwoń lub zarejestruj się aby natychmiast otrzymać dostęp do katalogu (ponad 5000 produktów).

[contact-form-7 id=”106019″]

Ręczniki papierowe - ich rodzaje

Ręczniki papierowe są potrzebne w każdej toalecie. To jaki rodzaj wybierzemy zależy od naszych potrzeb, oczekiwań i świadomości odnośnie istniejących na rynku rozwiązań.  TORK PEAKSERVE® NIEKOŃCZĄCY SIĘ RĘCZNIK DO RĄK to system przygotowany specjalnie do miejsc o dużym natężeniu ruchu takich jak stadiony, teatry, hale sportowe czy kina. Specjalnie zaprojektowany dozownik mieści duże ilości listów, nie zacina się, umożliwiające sprawne osuszanie rąk i rozładowanie ruchu w przepełnionych łazienkach.