Profesjonalna stacja do dezynfekcji rąk

Autor: Higma Service

Dostępność środków ochrony osobistej w miejscach użytku publicznego to podstawa w obecnej sytuacji. Działalność każdej firmy powinna być nastawiona na bezpieczeństwo i zdrowie pracowników i klientów. Dlatego też w naszej ofercie pojawiła się stacja do dezynfekcji rąk. Jest to produkt, który pozwoli Ci sprostać wysokim wymaganiom higienicznym i jednocześnie, dzięki wysokiej estetyce wykonania, będzie wizytówką Twojej firmy w tych niełatwych czasach.

Stacja do dezynfekcji rąk

Bez wątpienia stacje do dezynfekcji rąk to obecnie niezwykle pożądane elementy wyposażenia w każdej firmie. Dodatkowo ich obecność to wyraz troski o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Właściciele sklepów, punktów usługowych, przedsiębiorcy – wszyscy poszukują rozwiązania, które spełni wysokie wymagania higieniczne. Ponadto wiele osób zwraca uwagę na wygląd produktu, który powinien zachęcać do użycia płynu do dezynfekcji rąk i rękawiczek jednorazowych. Zebraliśmy te cechy w jeden projekt i w ten sposób powstała stacja do dezynfekcji rąk (SDR), którą oddajemy do Twojej dyspozycji.

SDR – dlaczego warto?

Produkt doskonale sprawdzi się we wszystkich miejscach użyteczności publicznej o średnim i dużym natężeniu ruchu, jak np. centra handlowe, urzędy, ośrodki lecznicze, uczelnie czy zakłady pracy. Co wyróżnia SDR spośród innych propozycji na rynku? Zdecydowanie wysoka estetyka i solidne wykonanie, a także niski koszt oraz możliwość personalizacji, niezależnie od zamówionej ilości. Personalizację możemy zrealizować według Twojego projektu lub zaprojektować ją według Twoich wytycznych. Dodatkowo SDR posiada opcję konfiguracji, zgodnie ze specyfiką danego miejsca. Co istotne, nie musisz też martwić się o przechowywanie środka do dezynfekcji rąk i rękawic na wymianę. Umieścisz je w dyskretnej szafce widocznej na zdjęciach dołączonych poniżej. Jak już wspominaliśmy, stacja do dezynfekcji rąk marki Higma Service to m.in. niski koszt inwestycji. Poniżej zamieszczamy również cennik, na którym wyszczególniamy ceny podstawowego i rozszerzonego zestawu. Możesz pobrać także prezentację, która w pigułce opisuje produkt i jego zastosowanie.

Prezentacja o SDR

SDRstacja do dezynfekcji rąk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zainteresowała Cię stacja do dezynfekcji rąk? Masz pytania? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 801 315 198. Do Twojej dyspozycji są również Regionalni Kierownicy Sprzedaży Higma Service. Aby być na bieżąco z nowościami i promocjami, obserwuj nas na Facebooku i LinkedIn!